Hiç böyle bi aşka düştünüz mü? Şarkıda saklı soru..

Hiç böyle bi aşka düştünüz mü? Şarkıda saklı soru..

link

şarkıyı dinleyin lütfen..

Hiç böyle bi aşka düştünüzmü?..

şarkıda ne anladıysanız ona göre cevap verin...

Hatıralarınızda nasıl kıpırdamalar oldu..neler hissettiniz kimi düşündünüz...neydi sizi ayıran..ne tür etmenlerdi?.. aile..çevre..arkadaşlar..gurur..vs..?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkı kendi yada sevgilinin gözünden değilde, başkalarının gözünden yaşamak, çekinmek, kaçmak... Sevmek ama sevgiden uzak olmak. Aşkla ağlatmak, gerçeklere kapatmak... Şarkı aklıma hiç kimseyi getirmiyorsa da içimdeki denizleri gözlerime doğru dalgalandırıyor... Sadece yaşa, düşünme demek istiyorum şarkıyı yaşayan çifte... Sadece yaşa, çünkü bir gün düşeceksin, ayakta geçirdiğin günler acı olsada tek güzel zamanların olacak çünkü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• başkalarının ne düşündüğüne abartı önem veren kız tribi

adamda bezmiş artık kaderine isyan ediyor

yaşadıkları hayattan memnun değiller başkalarının bedeninde yaşıyorlar aşklarını

1|0
    0|0
  • para

1|0
    0|0
    • parayı nerden çıkarttın bu şarkıda :D?

• daha fenasını yaşadığım halde ayrılmadım.ve uzun bi birlikteliğimiz olmuştu

• vay anasını yanlış anlama kardeş dünya ahiret kardeşim ol senin gibi kızlar beni bulmamış demek ki

• kimse tarifi imkansız şeyler yaşamıs olsada bu tür sarkılar sadece o insanı aklına getirmekten baska bir işe yaramaz :) ...bir kelime uzağımda olsan da biliyorum kalbin çok uzaklarda ...ne kadar istesende beni olmaz seninle sevgili ...

1|0
    0|0
    • vay vay vayyy yaşamış gibi konuştun :))

• yıllar geçti bizi cok yordugunun kendide farkındaydı ama bir faydam olmuş gerçek hayatı gördugunu bana yıllar sonra tesekkur ederek söledi bende ... koyarak cvbımı verdim :D

• en güzel cevabı vermişsin :D

• Düşmedim..

Bana böyle konuşan bir kız karşısında, Teoman gibi bik bik yapmak yerine gidip direkt beline sarılmam yüzünden..

İnsanın içinde olacak bu tür şeyler. Yoksa bahsettiğin bilmemneler, şiirler, şarkılar, duygusal bik-bikler, ''zor aşk'' salaklıkları kafa ütülenmesinden başka bir şey değildir..

0|0
    0|0
  • İlk Aşkımdan Ayrılmamızdan sora 3 yıl boyuncaki hissiyatımı hatırladım. Öfke, Kin, Nefret ve sürkli Sinir katsayısı 1500'ün üstündee... ( Ayrıldığım kişiye karşı değil, o hariç herşeye karşı)...

0|0
    0|0
    • anlayabiliyorum sinirli ve kırıcı olabiliyo insan.kendine geldiğindeyse ah ne aptalmışım bu yüzden başkalarını kırmışım moduna giriveriyosun.

• Yooo Ben halen öyleyim o Mod'dan çıktığım an ölürüm sanırım...

Kızlar Ne Diyor 5

• çok sevdik ama aileler :(((

şarkı çok güzel gözlerim doldu yaaa

1|0
    0|0
  • Aşkı yaşayan kişi anlam veremezken bu duruma, başkalarının bu durumu anlamasını hiç beklemiyorum;)

1|0
    0|0
  • evet böyle bir şey yaşadım. seviyor ve seviliyordum ama olmadı.. kimse bilmedi, bilemezdide..

1|0
    0|0
  • Hastayım bu adama , şarkıda cevapta çok bariz belli değilmi. boşversene bizi anlamıycaklar

0|0
    0|0
  • gari kibar yolunda adami istemiyom diyo laa :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...