Sanat, Sanat İçinmidir?

Sanat, Sanat İçinmidir?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Sanat toplum içindir 😂bian detay görmeyince nasıl yaptın diye merak etmiştim meğerse varmış detay

1|1
    0|0
    • sanat zaten sanatçının kendi dünyasını belli başlı eserlerle ortaya koymasıdır sanat toplum için olursa sanatçının belli kalıplara girmesi gerekebilecektir; zira her şeyini topluma göre düşünmek, ve üretmek zorunda kalacaktır ve kendi dünyasından kopacaktır Bu sebebten ötürü bence Sanat, Sanat içindir.

• Tamam kardeş bu saatte beynim error veriyor ideolojiye giremiyorum şu an yarın daha mantıklı bir cevap vericem😀

• Problem diğil Çav Bella.

En İyi Erkek Görüşü

• Sanat sanat için yapılır; ama toplumun beğenisi de öenmsenir bazen

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanat toplum içindir

0|1
    0|0
    • sanat, sanat içindir; çünkü ortaya çıkarılan eserin amacı topluma herhangi bir kazanç sağlamak amacıyla, topluma yenilik getirmek, mesaj vermek kaygısı ile yapılmaz.

• Maşallahın var beğeniyorum seni

0|0
    0|0
  • Bide bunlara bakarken çek kanka😏

0|0
    0|0
  • Sanat bizim için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanat para içindir. Ama Aynı durum para içinde geçerlidir. Hadi sıkıyorsa harca o parayı sanat için. (Okan Bayülgen)

0|0
    0|0
  • Kadın sanatçı sayısı azdır. Erkek sanatçı sayısı çoktur. Sanat karı kız içindir. Şaka bir yana sanat duygudur düşüncedir aşktır, Sanat sanat içindir ya da sıla mı hasret mi adını sen koy :D

0|0
    0|0
  • Sanat ne sanat ne de toplum ici ndir kimse kivirmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...