Yapılmış en iyi aşk şarkısı?

Arkadaşlar sizce hangisi? Ben oyumu The Cure-Love Song olarak kullanmak istiyorum çünkü güftesi gerçekten manalı.

Ha şunu da belirteyim aşk şarkısı derken aşk acısı çekenlerin sevgililerine yazdıkları değil.Aşkı anlatan şarkılardan bahsediyorum getirip de arabeske bağlamayın hemen:D

1|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre Jacques Brel in Ne me quitte pas adlı şarkısıdır adam öyle bir anlatmıştır ki sevgisini aşkını aklınız şaşar

...

beni terketme

manasız kelimeler

bulacağım sana

senin anlıyabileceğin.

sana anlatacağım

bu aşıkları

kalplerinin sadece 2 kez

birleştiğini görenlerin.

sana anlatacağım

bu kralın hikayesini

seni tanıyamadığı için

ölen.

...

beni terketme

bir daha ağlamayacağım

bir daha konuşmayacağım

burada saklanacağım

sana bakmak için

dans ederken ve gülerken

ve seni dinlemek için

şarkı söyleyip sonra gülerken.

izin ver

gölgenin gölgesi olayım

elinin gölgesi olayım

köpeğinin gölgesi olayım

...

sana bakmak için köpeğinin gölgesi olayım nedir güzel abim ya ayıp ama kalmadı ki böyle aşık...

youtube.com/watch?v=i2wmKcBm4Ik

0|0
    0|0
    • Oooo evet ne me quite pas çok severim ama ben Edith Piaf'ın sesinden tercih ediyorum:D

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aşk mı o da neymiş :DDD

0|0
    0|0
  • pure love-arash ilk aklima gelen oldu ama biraz dusunecegim bu konu hakkinda

0|0
    0|0
    • Lisede dinlerdim onu:D temptation vardı bi de arash ın:D herkesin telefonunda zil sesiydi o yüzden önyargılıydım o şarkıya ama pure love iyiydi:D

• pure love i da telefon melodisi olarak duymustum ilk olarak :D modaydi arash sarkilarini melodi yapmak :D

• Kesinlikle:D bi kız vardı sürekli telefonla konuşurdu hep de bu çalardı her gün istisnasız bi kez duyardım arash ı:D

• queensryche ... another rainy night

0|0
    0|0
  • starlight tears. anlamlı buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • daha iyisini bulursan getir ben alıyım :)

link

0|0
    0|0
    • Sorumu anlamadın ki sen:D bu aşkı tarif etmiyor:D yatağım boş:D sen yoktun ben olmadım:D gözyaşım var bilmem ne diyor:D tamam şarkı güzel ama aşkı anlatmıyor:D arabeske bağlamış:D sevgiler nerde falan diyor:D

• haklısın.soyu tehlikede olan kutup ayılarına özlem duyuyo adam.pardon :)

• Ha şunu da belirteyim aşk şarkısı derken aşk acısı çekenlerin sevgililerine yazdıkları değil.Aşkı anlatan şarkılardan bahsediyorum getirip de arabeske bağlamayın hemen:D bu cümleyi seni düşünerek yazmışım ben sanırım:D müneccim miyim ki acaba?

• o zaman tesla-love song. adi ustunde :)

0|0
    0|0
    • Tesla Love Song da çook sevdiğim bi şarkıdır.Ama cure daha bi manalı geldi bana:D hani daha aşk yüklü gibi:D

• Tanju Okan -Gülünce gözlerinin ici gülüyor

0|0
    0|0
    • Güzel evet:D ama en iyi diyemem:D anısı vardır belki sende:d

• titanic :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...