Kapat

Avrupa'da Türkiye'yi ve Türk insanını en çok yakın gören, seven ülke hangisi veya hangileri?

Evet arkadaşlar soru basit bilen, giden, gören varsa söylesin merak ettim... Herkese iyi haftalar bu arada şimdiden.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye çoğu Avrupa ülkesinde seviliyor. Şimdiye kadar gittiğim ülkelerde en çok Bosna ve Kosovo'da bu sevgiyi gördüm. Makedonya'da müslüman olmayanlar sevmiyor, olanlar çok seviyor. Bu arada Italyanlar da karakter olarak Türklere yakin gibi ve Türkleri seviyorlar diyebilirim. Filistin ve Pakistan'a gitmedim ama oralarda da sevildiğimizi düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler... Sanırım sırbistan ve avusturya da diğerlerine oranla fazla ırkçılık mevcut

• Saçma sistem işte... Amerikayı düşünüyorum orda da 20 bin dolardan başlıyor ya. Gerçi adı var orda üniversite bitirince ama ne bileyim ailemi de sıkıntıya düşürmek istemiyorum. Ne yaptığım belli değil. Şu aralar amsterdam ağır basmaya başladı, budapeste de fena degilmis aslında... Gerci rahat da birakmazlar beni simdi oralarda

• Anlaşilan kafan baya karişik. Zor seçim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Avrupa: bosna hersek, arnavutluk, kosava
    Asya: guney kore, japonya
    Müslüman ulkeler: pakistan, filistin
    Bunlar ilk aklima gelenler :)

0|1
    0|0
  • Bosna Hersek

0|1
    0|0
  • Koreliler ama kültür olarak akdeniz insanları ile İtalyanlar benziyor

0|1
    0|0
    • Bunu bilmiyordum cevap için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Yunanistan

0|1
    0|0
    • Irkçı grupların olduğunu duydum ama halkın çoğu sıcakkanlıymış gerçi bizde de ırkçı sağcılar mevcut

• Hiçbir ülke.

0|1
    0|0
  • Arnavutluk ve makedonyaya gittim türkleri gerçekten seviyor

0|1
    0|0
    • hic gitmedim ya herkesden duyuyorum... yemekleri de benzer mi?

• Yemeklerinde et çok oluyor. Tatlıları ve kullandıkları yağlar biraz ağır bizim türk halkına göre. Sabah kahvaltısı rahat yapabiliyorduk ama akşam yemekleri sıkıntılı oluyor. Lokantaların bazılarında domuz eti kullanılıyor

• Biz Avrupalılar Türkleri sevmeyiz yani Avrupa batı ve hristiyanlar Türkleri dost edinmez ve sevmez

0|0
    0|0
    • bizde sizi sevmiyoruz merak etme.

• O yüzden mi Avrupa Birliğine girmek için köpek gibi yalvarıyorsunuz hep geliyorsunuz ve kovulmuyorsunuz istemiyor sizi, Biz sizi dost edinmeyiz Şansölyenin'de dediği gibi Türk'ler dost değil

Yükleniyor...