İnsanoğlu neden geçmişten günümüze küçülmüştür hem boy hem kilo olarak?

İnsanoğlu neden geçmişten günümüze küçülmüştür hem boy hem kilo olarak? Bir anda geldi aklıma.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• beyin vücudu doğal şartlara göre geliştirir. zenciler afrika şartlarında yaşadığı için genetik olarak güçlülerdir. beyazlardan daha kaslı doğarlar. zeki doğan insanların ise beyni vücudun gereksiz fazlalık olduğunu bildiğinden vücudu fazla geliştirmez. tamam güçlü uzunlar da zeki olabilir, ama ben normal bir zekadan değil süper zekadan bahsediyorum. en iyi konuşanlar en kısalardır, en iyi kumandanlar kısa boyludur, en iyi rapçiler 2pac eminem kısadır, en iyi futbolcu messi kısadır :D pele kısadır maradona kısadır. napolyon atatürk hep 1.80 i bulmayan kişilerdir. muhteşem beyin varsa, fiziğe gerek duymaz insan vücudu. kısaca zekalar geliştikçe vücutlar zayıflamıştır. çünki gerek yok. aynı şekilde zeki bir insan doğal yaşam ortamlarında yaşamaya başlarsa, onun da genindekilerin boyu yavaş yavaş uzayıp artmaya, zekalar ise körelmeye başlayacaktır. çünki yaşamak için fiziğe ihtiyacı olduğunu beyin anlar ve fiziği geliştirir. beyinsel işlevler ise fazla gelişmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayat şartlari degisti cunku artik avlanmak zorunda degiller ya da vahsi. dogada yasamiyorlar hayat sartlari degistikce insanoglunun fiziksel ozellikleride degismistir

0|0
    0|0
  • Genetiği değiştirilerek büyütülmüş sebze-meyveleri yedikçe, genetiğimiz değişiyor; küçülüyoruz...

0|0
    0|0
  • Ego büyüdükçe vücut küçülmüştür bence :D

0|0
    0|0
  • Yedigimiz ictigimiz gidalardan ve hayat sartlarindan dolayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende bilmiyorum

0|0
    0|0