Halloween neden bizde yok? Olsa ortalık karışır mıydı?

Halloween neden bizde yok? olsa ortalık karışır mıydı? sevigililer günü var, bu niye kutlanmıyor anlam veremiyorum.

link

Güncellemeler:
taksim meydanında ortalık karışırdı o kesin

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Daha kendi bayramlarımıza ,kutlamalarımıza tam anlamıyla sahip çıkamıyorken başka kültürlerin bayramları kutlamaları eksik kalsın .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yılbaşını bile kutlayamıyoruz doğru düzgün muhakkak olay çıkıyo halloween az bi geri dursun

0|0
    0|0
  • Var halk kutlamıyor ama eglencesıne maskelı bolo tarzında kutlanıyor..

0|0
    0|0
  • her millet kendi kültürünü yansıtacak geçmişteki bazı olayları anımsatacak şeyleri kutlar.bizim bunu kutlamamız için hiçbir sebep yok.zaten 70milyonu aşkın bir ülkede bunu kutlamak fena olabilirdi.

0|0
    0|0
    • 2010 sayımına göre Amerika'da 308,831,000 kişi yaşıyor.

• ama hiçbiri bizim gibi değil.orda herşey düzenle.evlerin konumları bile.bi durum olsa kolay ulaşılır.bizde çok daha farklı.orası 308 milyon ama iç savaş yaşamıyorlar biz 70 milyonuz ama habire şehit veriyoruz.gelişmemiş olup bu kadar çok insanı barındırarak olcak iş değil bu.her yıl du bayramda kötü kötü şeyler olur gibime geliyo.

• Sadece Amerikada öyle büyük bir şekilde kutlarlar bunu, Hollandada'da hıc görmedım.

0|0
    0|0
  • cadılar bayramı daha uygun olur bu soru daha önce soruldu :)

link

0|0
    0|0
    • bencede kutlasın ama kendi kültürümüzüde kaybetmeyelim bence ikisi bir arada gidebilir.

• Olsayı çok güzel olurdu ya :))

0|0
    0|0
  • onu boşverde nineleri dedeleri düşünsene hahaha :D ellerinde bastonlar cadıları kovalıyorlar

0|0
    0|0
  • Türkiyeye bu kadar da yüklenmeyin

0|0
    0|0
  • Türkiye buna hazır değil ekinoks.

Keşke olsaydı yahu. Bayılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• her gün halloween'ı kutlayan var Türkiye'de işte linki :))

link

2|1
    0|0
  • Ortalık karşırmıydı bilmem de, amerikalarla iç içe çocukluk geçirmiş biri olarak, sırf o güzel şekerlemeler için hallowen olsun isterdim.. Biz de niye yok o şekerlerden ya :(

0|0
    0|0
  • sence bizden hangi manyak kabağı oyupta içine elektrik tesisatı döşemekle uğraşır

boş iş.

gerçi bizim kızların cadılar bayramını kutlamak gerekir tabi

'cadılar bayramın kutlu olsun' gibi...

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü de St.Valentin günü... Sevgililer günü direk para söğüşlemek için getirilmiş birşey bize. Ama madem sevgililer günü de var, bence helloween'de olmalı. Ben severim böyle şeyleri.

1|0
    0|0
  • Ev partilerinde kutlayanlar var. Özellikle yabancılarla tanışma açısından epey verimli

0|0
    0|0
  • evrensel günlerle kültürel/dini günleri karıştırmışsın sen dostum :))

0|0
    0|0
  • bizim gelenek goreneklere uygun mudur bilmem ama hayatimin en guzel gununu new yorktaki cadilar bayraminda gecirdim diyebilirim... cok samimi bir ortam vardi. birbirlerini tanimayan insanlarin dostca el ele eglenmesi ne hostu...

0|0
    0|0
  • Eğlence için halloween partisi yapan yerler var açıkçası. Topluca kutlanmasa da kutlanıyor yer yer. Eğlenceli de oluyor hani :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...