Zamanda Yolculuk?

Sizce Zamanda yolculuk yapılabilir mi? Geçmişe ya da geleceğe gidilebilir mi? Özellikle bayanların fikirlerini merak ediyorum?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Teknoloji yeterince ilerlerse zaten bunu biz göremeyiz. Ama zamanda yolculuk yapıcak kadar ilerlediği zaman insanlar ölümsüz olabilir. Öldünmü hemen zamanda geri gelip tekrar ileri zamana getiririrsin.

0|0
    0|1
    • bunlar ışık hızında olan şeyler ışık hızını hesaba kattın mı

• Bilim adamları bunun için bir 500 yıl daha uğraşır. Şimdi anca ses hızında ilerleyebiliyoruz.
      Işık hızını geçebilirsek Boyut Zaman ilişkisinde bir yırtık açıp zamanda yolculuk edebiliriz Sanırım

• Bir canlı ışık hızına ulaştığında sonsuz bir kütle artışına maruz kalır buda demektirki sonsuz bir enerji ihtiyacı ve diyelim ki bu ikiside oldu sonsuz bir kütleye ve sonsuz enerjiye ulaştık bu seferde canlı ya cisim içine doğru yok olur e= m. c2 bunu açıklar

Kızlar Ne Diyor 1

• Şahsen zamanda yolculuk etmeyi en çok ben isterdim... ama daha zaman kavramını cozememisken , zamanda yolculuğu nasıl yapabiliriz ki? Daha zaman olgusu bile kafamızda net değil. O yüzden biz göremeyiz o günleri... 😞😞😞

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...