Müzik niçin gereklidir?

Herkesin hoşuna giden birşey değil mi? Peki neden gereklidir?

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Ruha iyi geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• e ruhun gıdasıymış işte...

0|0
    0|0
  • örtmenim dediki

müzik ruhun gidaysıymış onda aç kaymasın ruhum yazık ona:))))

0|0
    0|0
  • Müzik bir tutkudur.Bazen en çok duymak istediğin ses olur,bazen duygulara tercüman olur bazense rahatlatır ruhu.Müziksiz bir hayat düşünemiyorum.Çünkü beni sakinleştiren de neşelendiren de müzik oluyor.

0|0
    0|0
  • Müzik hayattır,candır,herşeydir... Müzik ruhun gıdasıdır.Müzik sakinleştirir..Müzik yorgunluğu alır ... Müzik ruhu gençleştirir ...

0|0
    0|0
  • benim hayat damlam

1|1
    0|0
  • Ruhun gıdasıdır.Müzik hayatın vazgeçilmezidir. duygulara anlam katan, insanı rahatlatan, neşelendiren ayriyetten müzik psikolojik tedavilerdede kullanılır.

0|0
    0|0
  • ruhun gıdası için :))

0|0
    0|0
  • Keyfimi yerine getiriyor..

0|1
    0|0
  • o ankı ruh halıne gore senı alıp goturen yerı geldıgınde costuran hoş bişeyy

0|0
    0|0
  • ruhumuz icin..

0|0
    0|0
  • kendinden geçmenin yollarından biri. durduk yere iyi kafa yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • ben müzik olmadan yaşıyamazdım sanırım. nedenini bilemiyorum ama:)

0|0
    0|0
  • muzik te olmasa napardik biz :)

0|0
    0|0
  • müzik dinlediğimde çoooook mutlu oluyorum :))

0|0
    0|0
  • Kafamı dağıtanlar var, ruhumu dinlendirenler var,isyan çıkardıklarım var varda var be :)

0|0
    0|0
  • ogunki ruh halını duzeltmek ıçın gereklıdır bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Müzik benim için gerçekleri görebileceğim ender kaynaklardan (bkz. Candan Erçetin, Eric Clapton parçaları)

Aşkı yaşamak için emsalsiz bir mekan (bkz. Lara Fabian, Laleh, Ronan Keating parçaları)

ve Bazende kaybettiğim neşem (bkz. Paul Van Dyke, Armin Van Buuren, Ying Yang Twins:D)

0|0
    0|0
  • Örnek:

link

Bu şarkının beni çıkardığı yolculuğu başka birşeyin çıkarması imkansıza yakın.

0|0
    0|0
  • günlük hayatın sitresinden yorgunluktan sinirden hüzünden her ne nedenden olursa olsun müzik bir türlü buna iyi gelir hani derler ya ruhun gıdasıdır diye dogru galiba ruhumuza iyi geliyor galiba müzik dinlemek bazen düşüncelerimizi dagıtır bazen yogunlaştırır müzik bize yön veriyor galiba . bla bla bla

0|0
    0|0
  • enstrüman çalıyorsan bunu sormamış olmalıydın :) müzik candır, hayat tarzıdır, yaşam sevincidir, aşktır, tutkudur...

0|0
    0|0
  • Her sanat eseri, sanat dalı anlamlandıramadığımız, gösteremediğimiz duyguların fabrikasıdır.. Oradan çıkar ve sergilenir.. İşte bu yüzden gereklidir müzik..

1|0
    0|0
  • Sitenin değerli ve eski toprak üyelerinden 'meraklı_kedi' nin yazısını okumanızı öneririm :)

link

0|0
    0|0
  • "müziksiz hayat, hatadır."

0|0
    0|0
  • pompiş için şart.

2|0
    0|0
  • müzik yoksa ağzım var .d müzik diye birşeyin olmadığını düşünsene ne bktn olrdu bktan olmasın diye müzik gerekli işte

0|0
    0|0
  • Bana enerji veriyor. İçimi kıpır kıpır ediyor daha mutlu oluyorum güzel hayaller kurabiliyorum. :)) tabi dinlediğin şarkılara göre değişir. :)) ben gaz verenleri tercih ediyorum :)) :))

0|0
    0|0
  • ruhu besler.öyle veya böyle herkesin beslendiği bir müzik tarzı vardır.Bu yüzden müzik önemlidir bence

0|0
    0|0
  • ruhun gıdası ...

0|0
    0|0
  • ben müzik olmadan yaşıyamazdım sanırım. nedenini bilemiyorum ama:)

0|0
    0|0
  • müziksiz yaşanmaz herhalde, geçen okula kulaklığımı almadan gittim, en kötü günlerimden biriydi..

0|0
    0|0
  • düşünmedim dinledim :D

0|0
    0|0
  • Ruhu besleyen müzikler bellidir..

Türk Klasik-Tasavvuf ve birazda Sanat müziğidir.

0|0
    0|0
  • insan kendini bulduğu şeyleri sever

müzik de bunlardan biridir

0|0
    0|0
Yükleniyor...