Film konusu her ne kadar ahlaksızca olsa da ben çok etkilendim. Sizce nasıl?

Gerçek hayattan alınıp filme dökülmüştür.. Filmin adı LOLİTA..
14 yaşında iken bir kıza aşık oluyor ilk defa. Ve bu ikisi beraber harika zamanlar geçiriyolar. Gün geliyor kızcağız o yaşında ölüyor ve çocuk kahroluyor, hayata küsüyor. Hayatına yeni biri alamıyor hiçbir zaman. 40 yaşlarına kadar hayatına hiç kimse girmiyor ve bir eve taşınıyor. O evde bir kadının çocuğunu görüyor, ve eski aşık olduğu kıza aşırı benzetiyor. Ve o küçük kızı eski sevdiği kız hissederek aşık oluveriyor. İzlemenizi tavsiye ederim, ben etkilendim baya.. Sizce?

Filmin şarkısı.. Çok duygusal..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sübyancılık değil, obsesiflik ve kırılganlık... Gençliğinde yarım kalmış bir halkayı, hayal gücüyle tamamlamayan çalışan birisi. Egosunu böyle mutlu ediyor. Aşk denilmez ona aslında, sadece geçmişini yeniden kurguluyor, büyük acısını yok sayma eğilimi var...

Ben bu filmi değil de, benzer tarzdaki "Beau Pere" (Üvey Baba) filmini izledim, Fransızca filmi İngilizce altyazı ile izleyebilirim diyenlere öneririm. Fazlasıyla "sıkıntılı" bir konuyu iyi işliyor, yine büyük travmalar konusu ama finali çok gülümsetir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• izledim ama eski versiyonunu bence gerçekleri anlatıyor, inan bana tolumda o kadar çok oluyor ki, ama insanlar kendi kabuğunda sanıyorlarki herkes kendileri gibi yaşıyor.''two mothers adore'',''you tou mama tambien'',''genç ve güze''l izlediğim benzeri ilginç ve çekici filmler.

0|0
    0|0
  • Listeme alacağım.

0|0
    0|0
  • izleyip sübyanci damgasi yemekte var. Deger dersen izleyecegim

0|0
    0|1
    • Fakat adam sübyanci değil. Sadece hayatında sadece tek bir kızı 14 yaşındayken sevdi.

• bu filmin 2 versiyonu var sen hangisini izledin?

0|0
    0|0
  • dram filmi yıllar önce izledim hüzünlü bir film

0|0
    0|0
  • Ben izledim güzel bir film

0|0
    0|0
  • cok guzel yaa tabi DUYGUSAL olarak izlersen

0|0
    0|0
  • Bende bitter moon filminden etkilenmistim o filmdede acik sahneler bolca vardi

0|0
    0|0
  • Vladimir Nabokov'un romanıdır LOLİTA.

0|0
    0|0
    • Fakat gerçek hayattan alınmıştır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...