Bos yere mi huzursuzum?

merhaba arkadaslar, daha 1 aylik bir iliskim var ve bu benim ilk sevgilim, facebookta iliski durumu ayarlamamizi istedi benimde reddetme gibi sansim olmadigi icin kabul ettim tabiki, kimse bilmiyordu cunku gizli tutmak istiyordum ve birden herkes ogreniverdi.. akraba arkadas komsular vs herkes iste .. Cok tuhaf hissediyorum kendimi huzursuz hissediyorum cunku hic sevgilim olmadi nebileyim simdi sanki ayip birsey yapmisim gibi boyle bir sacma bir his ya:( Herkes yaziyor tabi ozelden hayirlisi olsun falan resim yok mu diye nasil cevap verecegimi bilmiyorum.. nedir benim bu halim bana birseyler deyin arkadaslarr lutfennn

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• mutluluklar dilerim öncelikle. gerçekten toplumumuzda ön yargılar çok fazla. sevgilinin her durumda arkanda olabilecek bir insan olduğuna inanıyorsan korkma

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim canim. Biz cok ciddi basladik ve ciddiyiz gercekten sadece erken diye sey yapiyor insan biraz ve hic bu tarz aliskin olmayinca :)

Erkekler Ne Diyor 2

• takma kafana , yeni durumunu kabullenirsin yakında.kötü bişey yapmıosun.

1|0
    0|0
  • facebookta ilişki durumunu çok merak ediyorlardı zaten herkeste iyi yapmışsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Merhaba öncelikle yasın kaç bilmiyorum ama toplumumuzda bu gibi yargılar var kimine göre doğru kimine göre yanlış ama gerçekten farklı bir konu.Öncelikle 1 aylık bir ilişki ne kadar ciddi olabilir bu düşündürücü tabi sen seviyorsan bu senin kararın.Mutluluklar =)

1|0
    0|0
  • Rahat ol hayat senin ya kimin ne dediğinin bir hükmü var mı.. Olmamalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...