Yeni piyano kayıtlarım nasıl olmuş sizce?

1 ay önce piyano kayıtlarımı paylaşmıştım sizlerle bileğimdeki problem yüzünden hatalarım vardı bileğimde ki ağrı geçince ve sizinde görüşlerinizi dikkate alarak yeni 4 kayıt yaptım ve bayağı üstünde durdum ortaya güzel bir şey çıktığına inanıyorum iyi kötü yorum bırakmayı unutmayın :)) umarım beğenirsiniz iyi dinlemeler

https://soundcloud.com/user-102487588/sets/damm

• Beğendim
    80% (4)100% (3)88% (7)Oy Ver
  • Beğenmedim
    20% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• un performance grande Perla oja :)

0|0
    0|0
  • O değil de benim merak ettiğim şey bu fotoğraftaki arkadaş gerçekte kim? Hayır bilelim de çok ünlü değil belli ki gider twitterdan instagramdan filan yürürüz. Bir de magic pianodan filan mı kaydediyorsun bunları?

0|0
    0|0
    • :)) sence özgüvensiz ( senin gibi :) ) biri olsam ya da başka bir yerden çalsam bu soruyu gizli kullanıcı olarak sorsam daha iyi olmaz mıydı? profilde 23 tane kayıt var ve dinlersen yapılan hataları görürsün :) neyse

• Çok özgüvensizim o yüzden de fake fotolarla dolanıyorum evet. Gizli olmam polemiğe girmemek için tatlış. Piyanoyu çalıyor musun çalmıyor musun bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla her yere başka birinin fotosunu koyuyorsun. Uçaklı bir soruda gördüm seni ben. Oraya başka bir adamın fotoğrafını koymuşsun benim diye burada şu sarışın adam gibi davranıyorsun. Hayır ben senin başkasının fotosunu koymanla ilgilenmiyorum. Şu adamın ismini söyle de KS kızları olarak biz de bir rahata erelim. Gidelim bulalım o çocukla konuşalım en azından. Kısmetimizi kapatıyorsun rabbit :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...