Duvara erkek çizim resmi asmak günah olur mu?

Duvara bir erkek çocuğu resmi çizip aşmıştım. annem gördü kızdı günah dedi. Bende sinirlendim sizce haklı mı? Ben hak vermiyorum çünkü o resim bende ne cinsel nede aşk türünde bisey olusturmuyo ve ayrıca sadece bir çizim gerçek bir insan degil, buyuzden sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Sizce nasıl?

Güncellemeler:
Çıplak kadın resmi çizip asacam bakalım ne diycek. Valla sinirim bozuldu

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herşeye günah diyolar ya. Çıplaksa belki sorun olabilir ama kime ne ya

0|0
    0|0
    • Çıplak felan değil bildiğin portre çizdim. Önemsiz bisey günah diye abartmayi gerektirecek bisey degil ama söz dinletemiyosun

• Yahu benim babamın cenazesi için eve dua okumaya gelen kadınlar babamın fotoğrafını indirdi. Böyle bir şey olabilirken o da günahtır, şaşırmam.

0|0
    0|0
    • Ama gerçek resim değil ki. hadi günah diyelim basit bisey. Bazı şeyleri günah diye abartıyorlar, asıl günah olan seyleriyse önemsiyor bu insanlar

• Ya bırak Allah aşkına. Adam ölmüş onun için kuran okutuluyor, ama fotoğrafı oo günah. Hepsi gerizekali, hiçbirinin ettiği duanin da kabul olduğunu düşünmüyorum kendi açımdan.

• Bu insanlar adamı deli ederler. Kendileri günahsız oldukları için bize de bu kadar karışırlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...