Hitler neden ülkemizde saygı görüyor ?

abartı yok 100 kişiye sorsan 90 ı saygı duyuyorum der. neden böyle ?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıkları tabiiki azımsanacak göz ardı sayılacak şeyler eğil. Zalime hoşgörü gösterilmez.

Saygı duyanlar abartı yapmış olanlar. Ama yahudilerde hiç suçsuz değil diye bişey yok yani.

Bunu çözümü katliam yapıp terör estirmek hiç değil zaten.

Pek saygı duyulası bir tip değil hitler.

Yahudilerde sütten çıkmış akkaşık değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben bir gram bile saygi duymuyorum. O zihniyette biri isterae en buyuk dusmanimi katletsin, saygi duyamam...

Duyan biriyle de konusmadim hic. Demek ki bana hep bilincli insanlar denk gelmis. Dusuncesi bile sinir bozucu...

0|1
    0|0
  • Yahudi düşmanlığından, şuursuzluk.

0|0
    0|0
  • saygı duymasam da yahudilere olan bakış açısından dolayı takdir ediyorum

0|0
    0|0
  • psikopat oldğu için

0|0
    0|0
  • yahudileri katlettiği için

0|0
    0|0
  • Mükemmel soy yaratmak için kac tane insan öldurduler.nesini seviyorlarmis.cok merak ettim.

0|1
    0|0
  • bunun nedenini anlaman lazımdı

0|0
    0|0
  • öyle bir şey yapamam saygı duyanlar duysunlar gerek yok bence .Katliam katliamdır.

0|1
    0|0
  • savaş yüzündendir

0|0
    0|0
  • yahudilerden sabun yapma efsanesi hoşumuza gitmiş idir belkide :p

0|0
    0|0
  • pes dıorm..

0|1
    0|0
  • Ben saygı duymayanlardanım

0|1
    0|0
  • yahudi karşıtlığı yüzünden , gazz filistin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Niye biliyor musun ? Yahudiler dünyada ki paranın yüzde 70'ini yönetip hepimizin parasını görünmeden yürütüyorlar.Masonlar sürekli aselsanda ki adamlarımızı mosat ajanlarını vurdurtuyor,çocuklar hadi uykuya logosunda bile onların resmi var tek göz.Uyuyun,uyumaktan başka birşey yapmayın.Hie hitler.

0|0
    0|0
  • ben bi anlayamadım o olay bende öyle biliyorum ama konuşunca öyle değil diyolar bende saygı duyarım nedeni ise yahudilerin hepsini ve eşcinselleri fala ortadan kaldırmaya çalışmış ayrıca Atatürk'ü ve Türkleride severmiş diye duydum mektubu varmış Atatürke

0|0
    0|0
  • Türk milleti gaza gelmeyi sever. Savaş , kan , öldürmek , hırs... Yanlış okunan tarih, eğitim sistemi, milyonlarca kişiyi öldürürsün kahraman ilan ederler , 1 kişiyi öldürürsün düşman.

1|0
    0|0
  • Heil Hitler! bende severim rahmetliyi

0|0
    0|0
  • abartı var 90 fazla geldi

0|1
    0|0
  • hayatta tek örnek aldığı kişinin atatürk olmasından dolayı

0|0
    0|0
  • düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı.

0|0
    0|0
  • ben o hitlerden nefret ederim, hitler bigün yahudilerin hepsini öldürmediğim için benden nefret edeceksiniz derdi o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...