Wattpad'de İlk Kısa Hikayemi Yayınladım, Nasıl Olmuş?

Kısa hikayemin ismi "Bir Gay'in Anıları" Linki de burada, okuyup ne düşündüğünüzü yazarsanız memnun olurum, çünkü insanların fikirleri önemli benim için.

Güncellemeler:
Başka yorumu olan?
Güncelll
Uzun bir şey değil. 2-3 dakikanızı alır okuması. Daha sonra müsait bir zamanımda daha ayrıntılı, çok yönlü karakterlere yer veren, nitelikli bir roman yazmak istiyorum.
Güncel
Güncell
Güncellll
Diğer görüşler?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Internetten kitap okumam ama okumak isterim. Linki göremedim?

0|0
    0|0
    • Az önce paylaştım güncelleme kısmında

• Eleştirin için teşekkürler. Bu benim ilk hikayem ve aslında konuyla ilgili insanların ne kadar duyarlı olduğunu bir an önce öğrenmek istediğim için kısa bir hikaye yazayım istedim. Yani bu henüz başlangıçtı. Konuyla ilgili daha ayrıntılı ve çok daha nitelikli kitaplar yazmak istiyorum daha geniş bir zamanımda.

• Ne demek. Diğer çalışmalarınıda okumak isterim. Kitap konusunda da yolun açık olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kitap yazma türüne göre çok hızlı girmişsin konuya.
    Ve Türkiye'de eşcinselliğini yaşayamayan Kadri için, kitaba sinirini ve hoşnutsuzluğunu sezdirerek başlamışsın.
    Bu okuyucuları uzaklaştırır bence.

0|0
    0|0
    • Sinir ve hoşnutsuzluk kısmını biraz açar mısın?

• Hemen Kadri'nin yaşadığı zorluklardan bahsetmişsin. İlk önce Kadri'nin normal bir yaşamından bahsetsen, gay olduğunu daha sonra açıklasan daha iyi olurdu.

• Bu henüz ilk hikayem olduğu için kısa bir hikaye olsun istedim. Daha sonra okurların eleştirilerini de dikkate alarak konuyla ilgili çok yönlü karakterlere yer veren, daha ayrıntılı ve daha nitelikli hikayeler yazmak istiyorum müsait bir zamanımda.

Kızlar Ne Diyor 3

• İlginç bir hikaye olmuş. Hikayeyi birinci şahıstan anlatsan daha güzel olabilirdi. Umarım okunma seviyesi gittikçe yükselir :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) Aynı hikayeyi gözden geçirip daha ayrıntılı, daha çok boyutlu bir roman yazmak istiyorum.

• Peki sana bir öneride bulunsam? Eş cinsellik ile ilgili bir hikaye yazmak yerine bazı yerlerinde eş cinselliği barındıran bir hikaye yazsan. Yani konunun geçtiği yerlerde düşüncelerini anlatırsın?

• Zaten direkt eşcinselliği anlatan bir roman olmayacak. Hikayeyi okuyunca sen de görmüşsündür bunu. Toplumda en ufak bir bir farkındalik yaratacağına inansam insanların baskı ve tehditlerini göze alıp yazardım ama işte buna değip değmeyeceğini şimdiden kestiremiyorum.

• Bu wattpad nedir ya? Bir çok insan bundan bahsedip duruyor

0|0
    0|0
    • Ben de yeni haberdar oldum. Amatör yazarların hikayelerini paylaştığı bir site. Youtube nasıl video paylaşım sitesiyse bu da hikaye paylaşım sitesi işte.

• okumadım ama güzeldir kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...