Kadına kalkan eller hakkında???

arkadaşlar kadınlara şiddet hakkında neler düşnüüyorsunuz? ben evlensem kadın beni sinir ettimi döverim diyenlerdenmisiniz ? kadına el kalkmaz diyenlerdenmisiniz ?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şiddeti pek severim !

kadına el değil kol kaldırırım. O da şiddetle sarılmak için..

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kadına el kaldırmam, normalde imkanı yok vuramam kaç kere beni sinirlendiler vurmadım hep yapamadığımdan hemde kadına gücü yetti dedirtmem arkamdan çok sevdiğim bir insan tokadı hak etmiştir o zamanda hiç takmam bırakırım ne hali varsa görsün bana kız mı yok derim yalnız kızın teki gelip ana avrat söverse Allah'ın kulu demem ya onu komaya sokarım yada yine kadına vurmam derim gidip kardeşini filan bulur yapacaklarımı ona yaparım.

0|0
    0|0
  • o duruma gelirsem uzaklaşır başka odaya çekilirim sakinleşince konuşuruz tekrardan

0|0
    0|0
  • bize yakışmazz öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • geberesiceler ! ! ! ! ! ! ! !

1|0
    0|0
  • bir hareketı yapmadan once dusunmelısın ... aynı hareket anana yada bacına yapılırsa ne tepkı verırsın ... analız edın cevabı ıcınde bulursunuz

0|0
    0|0
  • evlenince kaldıramam olmaz bize ama olurda yaparsam ellerim kırılsın

0|0
    0|0
  • Bir kere kadına el kaldıran biri erkekliğinden utanmalı İmandan sonra, iyi bir kadından daha büyük bir nimet yoktur

1|0
    0|0
  • kadın veya erkek diye ayırmıyorum açıkcası.herhangi birine şiddete karşıyım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle karşıyım. Ne kadar sinirlensemde hayatta yapmam.

0|0
    0|0
  • o elleri kaldıranlar kullanmasın o elleri

1|0
    0|0
  • o AKP'li yobazlarin işi...

0|0
    0|1
  • Hak ettiğinde farklı cezalar vermek gerekir dayak cahillerin işidir

0|0
    0|0
  • evet kadına el kalkmaz bol bol sevip öpüp kokluycan :)

0|0
    0|0
  • kadına bağlı arkadaş .ama insan sevdiğiyle evlenirse kıyamaz be ona.

0|0
    0|0
  • kadına el kalkmaz diyenlerdenim kaldırmamda en güzeli cekip gitmektir konu ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • kadına el kalkmaz ama adam sinirli ikende kadın cok üstüne gitmemeli

0|0
    0|0
  • insan bile olamaz onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkek adam el kalkmaz der..

2|1
    0|0
  • Kadına kalkan eller taş olsun :))

0|0
    0|0
  • Hepsı ölsün

0|0
    0|1
  • şiddetin kadını erkeği olmaz her ikiside utanç verici

0|0
    0|0
  • kadına şidddet erkekte biter , dinen dövemezsin 1 2 sebep haricinde , öyle sinirledindin kadına vurmak yoktur !

0|0
    0|0
  • Akıllı adam kadına el kaldırmaz başka şey kaldırır ve siddetin verdiği ihtirasla gece son bulur.

Kadına kalkan eller taş olmasın o elleri kaldıran adamların şeyi taş olsun onlara en büyük ceza bu hıııı hıııı yaşasın kötülük:D

2|1
    0|0
Yükleniyor...