Evet 86 kez izledim ve yine 86 kez de izlesem sıkılmam diyeceğiniz film hangisi?

evet 86 kez izledim ve yine 86 kez de izlesem sıkılmam diyeceğiniz film hangisi? benin fight club ve stay filmi. bu arada izlemeyenlere ve aynı tarz filmlerden sıkılanlara stay filmini öneririm.

0|0
19|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• cesur yürek, leon..

1|0
    0|0
  • Örümcek Adam 1-2-3
    The Amazing Spider-man 1-2 Hepsini rahat 10 kez izlemiştirim bilimkurgu hastasıyımmm 😜

1|0
    0|0
  • Matrix

2|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli

2|0
    0|0
  • Nikah memuruna hayır diyen kareli gömlekli damadı 86 kez izlesem doymam😄

2|0
    0|0
  • Aamir Khan'ın tüm filmleri... 3 Idiots, PK, Her Çocuk Özeldir, Ghajini, Dhoom 3 ve diğerleri...

1|0
    0|0
    • baya fanısın adamın ya :D

• itiraf ediyorum etkilendim :D bence holywood filmlerinde samimiyet yok o yüzden bu filmlerin bizi etkileyenleri az sayıdadır ve bilindik filmlerdir meselela cesur yürek, fight club, olboy, stay, cell gibi filmler.

• Yaklaşık 10 aydır Hollywood flmleri izlemiyorum... Yazığın filmlerden sadece Fight Club'ı izledim ve beğenmedim... Tabi Bollywood filmleri izlemeye başladıktan sonra izlediğim tüm Hollywood filmleri güzel gelmiyor bana... Bir tek Chappie filmi hoşuma gitmişti onda da Hintli bir aktör Dev Patel oynuyordu ama filmden sonra öğrendim filmde Hintli bir aktörün olduğu... :)

• Yüzüklerin Efendisi serisi
    Hobbit serisi

1|1
    0|0
  • Peekay filmi

1|0
    0|0
  • korku kapani

1|0
    0|0
  • Leon , yeşil yol , piyanist

1|0
    0|0
  • Tokatçı :)

1|0
    0|0
  • Revolver

1|0
    0|0
  • Gs arsenal uefa maci

1|0
    0|0
  • Bir filmi 86 kez izlemek için galiba aptal olmak lazım :D 5 kere izlesem her sahnesine gkadar ezberlerim :D

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal Deli Deli Kpeli

https://youtu.be/hfPZcOnHuFQ

1|0
    0|0
  • Remember Me

1|0
    0|0
  • 86 kez olmasada 8 kez izledim the crow filmini..

1|0
    0|0
  • Neden 86?

1|0
    0|0
  • zincirsiz

1|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi sersini 386 kez izledim heralde..

1|0
    0|0
  • tarzan rıfkı

1|0
    0|0
  • yenilmez 2-3 son filmini bekliyorum, cehennem melekleri serisi

1|0
    0|0
  • I * Legend

1|0
    0|0
  • hababam sınıfı zaten herkez 86 kez ızlemıstır en az :)

1|0
    0|0
    • söylediklerine katılıyorum şu zamanda çekilip defalarca izlesek de sıkılmayacağımız filmlerin sayısı azdır zaten çoğu kişinin de aynı filmleri izlediği yorumlardan anlaşılıyor, rica ederim :)

• muzıgede dıkkat et dunyanın hıc bı yerınde yok bu muzık. hızlı calınınca nese yavas calınınca huzun harıka yaaa

• stay filimi ne yalan söyliyim daha yeni duydum şimdi fragmanı izliyorum güzel filme benziyor

1|0
    0|0
    • izle mutlaka finalinde çok şaşıracaksın

• şimdi yorumlara baktımda güzel flim ama deiğim gibi tayfa bunu beğenmez sonra ben bu filmi önerdim diye beni bir hafat perişan ederler robert de niro nun yeni filmi var şimdi baktım alt yazısı düşmüş heist diye olmadı onu koyım diyorum ben filimleri torretten indirip ordan tv usbden izletiriyorum kötü çekim olmıcak ve ses sistemi var kaliteli seside dts olucak

• zindan adası tarzı psikolojik bir flim gibi geldi bana şu an indiriyorum boş vaktimde izlicem merak ettim vallah

• Karaaltın 4 kez izledim genede izlerim yani

1|0
    0|0
  • Banker Bilo

1|0
    0|0
  • 3 idiots ghajini sakar şakir hababam sınıfı yani kısaca kemal sunal filmleri

1|0
    0|0
  • Ghajini

1|0
    0|0
  • The lord of the rings

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...