Korecan, otaku manga sever var mı?

Bir korecanım kore dizileri, kpop aşırı severim. Aynı zamanda bir Otakuyum animeler ve openinglerine bayılırım. Manga okumak animeden farklı bir his verir bana ama bu hissi de çok severim aranızda benim gibi olan var mı? Sadece birini sevsenizde olur. Kimler seviyor merak ettim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendımı bır anıme sever olarak tanımlayabılırım,

dragon ball serisi, death note, hellsıng, one piece , elfen lied, gintama, angel beats, izlediklerimden bazıları

0|0
    0|0
    • One piece en sevdiğim animelerdendir death note woow bir seriydi tamamlamamış olmama rağmen öyle hissediyorum düşün yani. Gintamaya başlamıştım ama uzaylılar falan konusunu anlayamamıştım o yüzden izlemeyi bırakmıştım.

• Beğenmeyeni yok bu animenin sanırım :D kims sorsam çok güzel anime diyolar. Başlasam mı acaba 😁

• başlasın ılerledıkçe bağlanırsın, bıryandan da bölumler azaldıkça üzülürsün, ben son sezona kadar 2 kere bitirdim (neredeyse her bölum farklı konu işlendıgınden sıkmaz), zamanın varsa izle, emınım kendıne çok yakın bulacağın bır karakter vardır,
      not: kalahari benım favorımdır

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• manga severim en son gantz okumuştum seks uyuşturucu uzaylılar baya uçuk bir şeydi

1|0
    0|0
    • Ben shoujo ve psikoloji türünde okuyorum. Çok hoş çiziyolar ya :D

• :D farkı eşitlemek i. in baya baya bir hayal gücü lazım :D hem biri konulu diğeri konusuz :D

• Aynen :D

• Dediklerinin ne olduğunu bile bimiyorum
    Çok cahilim keşke ölsem

0|0
    0|0
  • Onların ta *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anime manga gibi capon isi seyleri severim korelilerle isim olmaz 😛😛en son diamond no ace diye bir beyzbol animesi izlemistim 😊 niye soyledim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yaş 13 :(

0|0
    1|0
  • Sev de sakın bütün korelileri dizilerde ki gibi yakışıklı sanma. Seoul'a gittim Temmuz ayında %99'u çirkin, çapsız bir şeydi. :)

0|0
    0|0
    • Tamamen katılıyorum. Oraya gitmemiş olsamda oradaki yakışıklıların ya ünlü ya da nadir olan uljang doyolardı sanırım o dedikleri şeyden başka yakışıklıları olmadığının maalesef farkındayım.

• Yokk kızz gece hayatın yoksa Gagnam'a gitme bile 😂 Bir Blog yazacağım, Kabin Memuruyum da ben gittiğim Ülkeler'i günlüğüme yazıyorum. Size de bildiririm Kore ve Japonya ile ilgili yazılarımı okursunuz. Dil bilsek yaşanacak ülke aslında oralar..

• Haha olur gitmem 😂 blogunu görmek isterim. Dil olarakta fazla sıkıntı çekmem herhalde obkadar izledim ki anlıyorum ve konuşadabiliyorum artık. Yakında ciddi olarak öğrenmeyede başlıycam çünkü yazı dilide çok önemli. Bilmek lazım.

Yükleniyor...