Kösem' i izleyen var mı?

Şahsen muhteşem yüzyılı nasıl izlemediysem bu diziyide öyle izlemiyorum.

• İzliyorum
    14% (3)24% (5)19% (8)Oy Ver
  • Izlemiyorum
    86% (18)76% (16)81% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• SACMALIKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Muhteşem yüzyılı izlemistim kösemi incelemdim daha. Muhteşem yüzyılın gereğinden fazla elestirildigini dusunuyorm. Evet kusursuz bir dizi degil hataları var ama turkiyede bisylerin baslamasina oncu olan dizidir. Onun sayesinde padisahlarla ilgili kitaplar cogaldi, baska baska o turden diziler yapildi. Insanlar tarihi arastirmaya basladi. Bunlarida dusunun biraz. Ben ne osmanliyi yerlere goklere kadar cikartacak biriyim ne de osmanli dusmaniyim. Padisahlarda insandi onlarda hata yapardı muhtesem yuzyilin iyi yonleride var kotu yonleride. Ki kurmaca diye yaziyo dizinin basinda baslarken. Yani o devirlerde hic mi entrika yoktu, hic mi ic karisikliklar yasanmadi sarayda..

0|1
    2|0
    • Tarihi anlatan bir şey nasıl kurmaca olabilir? Orada Kanuni var mı var. Eee bunun kurmacası mı olur? Saçma sapan, gereksiz fikirlerinizi kendinize saklayın.

• Diriliş ertugrul varken kim izler onu

1|0
    0|1
  • Anastasia icin izliyorum pisman degilim 😊

0|2
    0|0
  • Osmanlının ne kadar kötü bir dönem olduğunu bir kez daha gördüm !

0|0
    1|2
  • Izlemiyorum

0|0
    0|2
  • Ben beğendim diziyi

0|1
    0|0
  • izliyorum ben :D

0|1
    0|0
  • Helâl olsun şerefsizler atalarımızı ne hale sokup anlatıyorlar bizim gerizekalılarda gerçek zannediyor

1|0
    0|2
  • Pislikler özgecmis tarihimizi karaliyorlar.

0|0
    0|1
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|2
  • İzliyorum tabi mk

0|0
    0|0
  • İzlencek bir yanı yok sultan grtir götür yağa batır hareme dal yapcak yine dış mihrapların oyunu

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Izlemiyorum

0|0
    0|1
  • Nope

0|0
    0|1
  • İzlmiyorum

0|0
    0|1