Resim yapmayı seven var mı?karakalem mi renkli mi ?en sevdiğiniz resminizi paylaşır mısınız?

karakalem sulu boya kuru boya pastel yağlı boya sizin en sevdiğiniz hangisi? ve en sevdiğiniz resminizi paylaşır mısınız?

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• resim konusunda pek yetenekli değilim :/ ama şu resmi( link ) kara kalem çizmiştim bi ara :) türk dili dersimiz vardı. hocada yoklama alıp salmak yerine uzun uzun kafa ütüledi(3 saat kadar), bende resim çizeyim dedim. şu videoda( link ) söz konusu resmi çizerken dinlediğim şarkı var :) 10 kere falan dinledim ardarda :D hoca görmedi allahtan :D

0|0
    0|0
  • şimdi bunu yazdınız yaralarımı açtınız. keşke yapabilsem ama öyle bir yeteneğim yok. fakat bundan (tahmini) 10 yıl evvel bir sevgilim vardı, akdeniz üniversitesi güzel sanatlarda okuyordu. Benimde resimlerimi yapmıştı, resmi sevmiştim onunla. tabi köprünün altından çok sular aktı, şimdi resim öğretmeni olduğunu biliyorum ama nerdedir kimledir meçhul :)

0|0
    0|0
  • bende severim çizmeyi ama ben çizemediğim için kardeşime çizdiriyorum :D ona benim istediğim gibi bir karakter çizdirdim burdan bakabilirsin çok yetenklidir :D

link

0|0
    0|0
  • şöyle fantastik karakalem çalışmalarını severim. link

1|0
    0|0
  • Resim yapmaktan resim çekmeye geçtim, daha kolay oluyor :) Yani kıyaslayınca, yoksa o da zor. Perspektifi yakalamak önemli ;)

0|0
    0|0
  • ççok severim hatta o yönde kendimi geliştirmek istiyrm kursa felan gitmek istiyrm ama bi türlü olmuyr :S

0|0
    0|0
  • çöp adam'dan başka bi' şey çizemiyorum omg.

1|0
    0|0
  • Karikatür çiziyorum...

0|0
    0|0
  • kantin masalarına çizilen resimlerin de bi türü olaydı iyiydi :)

karakalem iyidir zevkli.zaman olursa tabi

0|0
    0|0
  • Karakalem resimlerini çok severim, birde bunalım olursa tadından yenmez =)

Yakında bunun için eğitim alıcam, aklımdaki gördüğüm resimleri çizicem.

0|0
    0|0
  • Bir tek yağlı boya yapamadım fırsat bulup, diğerleriyle uğraşıyorum az çok :D Sanat evine gittiğim yıllardan çizimler vardı ama atıldı ekleyemiyorum maalesef

0|0
    0|0
  • Karakalem yapıyorum ama şuan paylaşamam, evimde değilim :(

0|0
    0|0
  • karakalem çiziyorum ama biriktirmiyorum, çizdiğimi atarım:)

0|0
    0|0
  • resme bakmayı severim. yapamıyorum. kabiliyetsizim

0|0
    0|0
  • napcan mutluluğun resmini mi çizecen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bilgisayarimda olsaydi kendi cizdiklerimi paylasirdim...ama benim cizdiklerimde sevdiklerimde boyle bir sey link

0|0
    0|0
  • karakalem link

0|0
    0|0
  • evet ama amatorce canm sıkıldıkça yapıyorum bilgisayarımda olan 2 tane bulabildim görüntü kalitesi düşük cihazdan dolayı link bunu arkadaşımın doğum günüydü ve kendisi çağatay hastası çok sevinmişti bilmem benzemişmi bide bunu link derste sıkıntıdan sıraya çizmiştim öyle işte :)

0|0
    0|0
  • yağlı boya ve kara kalem yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yaparım uzun zamandır elime kalem almadım ama iyi bir kurs bakıcam ve gideceğim sen ne tavsiye dersin?

Bu arada kara kalem hastasıyım ama cok iyi değilim.Yağlı boya pastelim iyidir kuru boya pek yapmadım.

0|0
    0|0
  • link karikatür çiziyorum ama bi tek bu var pc de kötü biraz ama olsun benimde pek iyi çizdiğim söylenemez zaten :D

0|0
    0|0
  • Hiç hazetmem.

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı öyle yeteneklerim.

1|0
    0|0
  • Yağlı boya resim yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Karikatürümsü absürd çizimlerim var. Kendi kendime eğleniyorum anasını satım.

0|1
    0|0
  • resim chizmeyi choookkk severim. Renkli kalemlerle chizmeyi daha chok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • yapmayı severim ama düzgün bi çizik bile atamam

0|0
    0|0
  • Bazen çizesim gelir ama mizahı uydurmam lazım o an.Karikatür gbi.

0|0
    0|0
  • Cin Ali'deyim hala :(

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...