Arabesk dinleyen insana bakışınız?

Bundan 10 yıl kadar önce arabesk dinleyen insanlara resmen 2. sınıf insan muamelesi yapılıyordu.Hani kendini jiletleyenleri düşünmenizi istemiyorum. Sevdiği için arabesk dinleyen insanlara bakış açınızı merak ettim. Bay veya Bayan farketmez. Kro mu buluyorsunuz, normal mi karşılıyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• objektif bakıyorum müzik algısal bi kavram kim hangi türden zevk alıyorsa onu dinler dinlediği müzik tarzına göre kimseye tavır alıp bakışımı değiştirmem ama biri nolur şu minibüscülere herkesin arabesk sevmediğini anlatsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende arabesk dinliyorum link

0|0
    0|0
  • Arabesk tatlıses bakışı atarım allah belanı verecek der gibi.

1|2
    0|0
  • normal karsiliyorum bunda kötü yada utanilcak bisey yok. benden arasira dinlerim yani ruh halime bagli. ama dinleyenide kötülemem.

0|1
    0|0
  • arabesk rap dinlemesin de.

0|2
    0|0
    • aynen katılıyorum :D askerde duydum :) o zaman kadar öyle bi tarz olduğunu bile bilmiyordum :)

• link Mutlu Ol Yeteeerrr :)

0|0
    0|0
  • hiç dusunmuyorm bile banane isteyen istedini dinler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence tepkili olmamak lazım ben mesela kulağıma hoş gelen bütün müzikleri dinlerim buna türkü arabesk hepsi dahil ama tek dinlemediğim büyük konuşuyorum dinlemeyeceğim bu rap müzikler

0|1
    0|0
  • Gayet güzel bir müzik türü. Severek dinliyorum ve bakış açım gayet olumlu.

0|1
    0|0
  • bende 9 yaşımdan beri metal müzik kültürüyle büyümüş biri olarak onlara yapılan yaftaların nitelik olarak farklı olsakda aynısını yaşamış insanım...onlara kro deniliyordu banada satanist...şeytanında tanrınında a.q diyordum ama anlamıyorlardı...insanlar nasıl mutlu oluyorlara öyle yaşasınlar herkesin tarzı kendisini bağlar başkasını değil...

0|1
    0|0
  • İnsanları zevkine göre yargılamak hoş bir davranış değil bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...