Domuz eti Sever misiniz?

Ben çok severim jambon ve pastırma

Vaaz verecek din alımı sananlar gelmesin haram günah pis et domuz yersen ömrün az olur falan

Adam akıllı yazacaklar yazsın
Ve nerden temin ediyorsunuz

Güncellemeler:
Bende sosis ve salam sevmiyorum domuzun pastırma birde o tutsulenmis sucugu güzel

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben aşçıyım otellerin çoğunda yasak olmasının sebebleri olduğundan dolayı henüz yeme şansım olmadı birde etin kötü kokusundan dolayı tercih edilmiyor ama bulsam denemek isterim. temin etmesi ise büyük şehirlerdeki büyük alışveriş merkezlerinde muhakkak bulunabileceğini düşünyorum özellikle turizm bölgelerinde

0|1
    2|0
    • Türkiye de ki iyi değil bana İtalya'dan geliyor
      Normalde kusbasi şeklinde parça et olarak bende pastırma jambon ve tutsulenmis sucuk yerim
      Salam ve sosis ise pek güzel gelmeei

• sağolasın düşünmen yeter kardeş

• Bir izmire gideyim konuşurum ben kendime alaçam birkaç tane yollamaya çalışırim

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir kokusu cok berbat kokusu berbat

2|0
    1|1
  • Yemedim midem de kaldırmaz

1|1
    1|1
  • Gross marketlerde rahatlikla bulunuyor

0|1
    1|0
  • Iyk iğrenç haram olmasa da yemem.

1|0
    1|0
  • Bacon der geçerim.1 kilo bile yerim , ama çok yağlı. Domuz salamı da güzel ayrıca en azından tavuk ve dana salamından daha iyidir tavsiye ederim, Kebabını sevmedim ama sert idi. Bir de o marketlerde satılanlardan almayın tadi güzel değil çünkü

0|1
    2|0
    • Ben zaten İtalya'dan alıyorum arkadaşım yolluyor bana Rahip olmak için gitti Türkiye geldiğinde alıyor bana

• Ben et yemiyorum.
    Domuz büyük Migros marketlerde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

0|0
    0|0
  • Ben çok severdim fakat Avusturyada lokantaların oldugu bir yerden gecerken cok kotu domuz kokusu gelmisti o gunden beri ne domuz eti ne kirmizi et yiyebiliyorum fakat eskiden İstanbul'da Macro Centerdan alıyordum. Sakarya Sapancadan da özel olarak getirtebilirsin onlarda yurtdısından getirtiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...