Kapat

Rap aşırı saçma değil mi?

Ilkokula ve lisenin baslarinda her ergen gibi bende rap bagimlisiydim bu yuzden dinlemedigim sarki nerdeyse yok. Gereksiz yere tripler falan. Ne duygu var ne bir halt. Her rapcinin yaptigi tek sey oncelikle kendini ovmek, sonra rapi ovmek, popu yerin dibine sokmaya calismak falan. Abi siz kimsiniz neyin kafasini yasiyosunuz sayin rapciler kendilerini haşa Tanri gibi goruyolar kliplerinde :D tamam cezanin tek tuk guzel sarkisi varda, anil piyanci vs napiyo ya? Muzik bence cok farkli bisey. Duyguyu hissetmek bence. Ama ben burada duygu falan hissetmiyorum. Bunu bir rapciye soylesen, demek ki beynin anlamiyor vs diyolarda, ben ilkokula giderken dinliyodum. Universiteye gecipte hala rap dinleyen varsa dalga gecilir bence. Pop dinlemediğim halde popu tercih ederim cok daha mantikli sozler bence. Siz rapi sacma buluyo musunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• arabesk rap daha güzel

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• t rap öylede yabancıların bazıları 10 numara

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Piyancı'nın soundu fena değil. Müzik sadece sözlerden oluşmaz. Ben de pek rapten haz etmem lâkin koca bir zümrenin üstüne kibrit çakamazsın. Özellikle ezhel'de elle tutulur şeyler gördüm diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bence pop daha saçma rap gerçekleri anlatır. Anlamak istersen tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçma değil tabiki, her ruh halime göre şarkı var toplumsal olaylar herşey yansıtılıyor
    Pop müzikte ise saçma sapan sözler var, bir anlam ifade etmiyor benim için ben ilkokuldan beri dinliyorum üniversite mezunuyum, dinlemeye de devam edicem yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...