Kapat

Şöyle sağlam bir vecizeniz var mı?

Orda burda paylaşılan statülerin bi yerlerden kopyalanmış olmayanı makbul değil mi sizce de. Sizin gerçekten inandığınız eğlenceli, eğitici, yıkıcı, yorucu absürd felan bir sözünüz yok mu hayata karşı?

Alıntı olmasın, benliğinizden kopsun gelsin.

Hayatımıza ışık katacak bir söz de siz söyleyin.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman şükret , yarın bugünkü kadar şanslı olmayabilirsin .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• "Nasıl olsa öleceğiz... Mutlu ve hedeflerimize ulaşmış olarak ölmek kadar güzeli var mı?" ve "Kendini ancak kendin mutlu edebilirsin." hayatı çok ciddiye alan ve kendini mutlu etmesini bilmeyen,sonsuza kadar yaşayacakmış gib davranan kişilere bu cümleleri söylüyorum çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • "ne" söylediğin değil, "nasıl" söylediğin önemlidir. en sevdiğim laftır iyi uygulayan bence aşmıştır

0|1
    0|0
  • her melek kendi kanatlarıyla uçar

0|1
    0|0
  • çok var ben 1 nihst doğan 2:)

0|0
    0|0
  • Yenilikçi olalım en iyi sloganımdır :))))

0|0
    0|0
  • hayat bir kelebek ömrü kadar kısa,ölümün soğuk nefesi her an ensenizde dolaşırken boş yere heba etmeyin kendinizi ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim uydurduğum bir tane var aslında ama sever misin bilemem:

Aşk bir tren macerası gibidir aslında. Dönüp dolaşıp geleceği yer ayrılık istasyonu olsa bile, bu yolculuk sırasında diğer kompartmanlardakilerle yaşadıklarımızdır aşk.

1|0
    0|0
  • Ceketin kolu var, her işin yolu var.

0|0
    0|0
  • at sidiğindeki saman çöpüne konan kelebek kendini kaptan-ı derya zannedermiş.

her elimde hıyar ver diyene, tuzlukla koşulmaz ki. (sözün orijinalini yazmayayım)

0|1
    0|0
  • Kum Tanesi gibi kayıp giden aşklara inat , inadına manitasız hayat.

Bazı aşklar kabız olmuş g*te benzer ne kadar ıkınırsan ıkın içinden atamazsın.

Söz beste güfte hepsi bana ait.

0|1
    0|0
  • Sözünü yükselt, sesini değil!

Yağmurlardır zambakları büyüten, gök gürültüsü değil!

0|0
    0|0
  • İnsan yaşamak için çalışabilir elbet ama çalışmak için yaşamamalı.

0|0
    0|0
  • " Hayatın dayanılmaz hafifliğinde güzellikleri yaşayabilmek için, önce beni tanımalısın..! "

" Trafikte yoğunlu, Menapoza Girmiş Kadın edasında araç kullanan erkeklet sebep olmakta"!

0|0
    0|0
Yükleniyor...