Duvarlara değil kalbime kazımışım?

10 dakika çay molasında yazdım biraz düzeltme yapmak gerekiyor genel olarak nasıl olmuş?

Duvarlara değil kalbime kazımışım

Sen yokken ben hep buradaydım hiç bir zaman bırakıp giden olmadım, yalnız uyanmaya alıştım zordu hemde çok zordu ama alıştım, alt tarafı çekip gitmiştin ve değişmiştin ama ben değişmedim!
Hep bıraktığın gibiyim ve bıraktığın yerdeyim, her sabah aynı saatte kalkıp sahile inip kuşları seyrediyorum, anlamsız düşünceler sarıyor beni.
Eve dönüyorum sokaktaki çocuklar top oynuyorlar sonra onlara katılıyorum bir anda herşey siliniyor zihnimden çocukluğuma dönüyorum, ne zaman adının adımın yazdığı duvarı görüyorum kala kalıyorum, kendime geldiğim zaman 1-0 yenik durumda olduğumuzu farkediyorum, gerçi çokta koymuyor bu bana çünkü bu yediğim ilk gol değildi hayatta çok gol yedim ve en büyüğünüde senden yedim bir tane daha yesem ne farkeder?
Eve girip yemek hazırlıyorum masaya iki çatal iki bardak iki tabak koyuyorum yani sen gittiğinden beri aynıyım çokta birşey değişmedi hayatımda tek değişen tek başıma olamam!
İster istemez senin gibi "eline sağlık" diyip gülümseyen birini arıyorum ve bulamayınca gözlerim dolmaya başlıyor, sanmaki ağlıyorum! Sen gittikten sonra hiç ağlamadım başımı ellerimin arasına asla almadım!
Herkes sevgisini ya boynuna taktığı kolye ile ya da parmağındaki yüzükle belli eder, ben ise artık yüzük takmıyorum fakat ben seni yüzüğe değil kalbimi yazmışın çıkarıp atamıyorum.

Güncellemeler:
Biraz sanattan anlayın yavvvv 😉

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Basin sagolsun

0|1
    0|0
    • Yok ya yanlış anladın😊 Öyle birşey yok aklıma geldi yazdım şaitlik yapalım dedik oldumu olmadımı bilmiyorum.😇

• Anladim tamam uzulme gecer zaman herseyin ilaci😅

• 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...