Video nasıl düzenlenir?

arkadaşlar bi video çekmişim felakettt:))

bunu düzenlemem lazım.düz çekerken sonra sağa çevirmişim tabi ekranda ters görünüyo videoda:)

movie makerla halledilebilir mi bu?nasıl becericem bu programlardan hiç anlamam da

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok video düzenleme aracı var. Movie-marker, Camstudio (tercihim) gibi... Normal videoda insan gözü saniyede 16 kare resmi akışkan olarak algılar. Video düzenleme prgoramında düzeltmek istediğiniz yerleri, ister mini klipler (3-5 saniye yada 5-10 saniye gibi ihtiyaca göre) yada bahsettiğim gibi kare kare fotoğraf şeklinde (saniyede 16 kare olacak şekilde) ayrıştırıp, istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • videodaki sorun şu.düz çekerken telefonu ters çevirmişim ve bi yerden sonra görüntü sağa doğru ya da tam ters olarak dönüyor.sadece buraların yönünü çevirmek istiyorum.camstudio ile yapabilir miyim ya da movie maker?

• evet yapabilirsin, bahsettiğim gibi karelere istediğin animasyonları yada görüntü yönünü ayarlayabilirsin...

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• senın program yok faklı bışey va bende de vıdeoyu bol ters çevrılen yerlerden falan boldugun yerlerı ters çevır duz gorunur sonra bırleştır gıtsın :D

0|0
    0|0
    • ayy bi türkçe yazz anlamadım hiç bişey ://

• kursa git o zaman

videoları bellı yerlerden kes programla

ters olan yerlerını dondur

sonar hepsını ıstedıgın gıbı bırleştır

• güzel söyledin zaten bi kurs şart oldu da o kadar vakit yok.böyle anlaşılır yazdığın için teşkkrler:)

• freemake yaz google a bulursun.

0|0
    0|0
  • ben yaparım da buradan anlatamam ki

0|0
    0|0
    • nolur anlaat hayat memat meselesi:(

videoyu atmak isterdim ama bana ait değil

• birşeyi yapamayacaksın soru sorucaksın çok uzun sürücek. burdan zor. istersen ekle işte. istemezsen diğer yorumlar sana belki yardımcı olabilir. ama zannetmiyorum. ihtiyacın olursam yazarsın.

• tamam teşekkür ederim

• gezginler.net den indirmelisin programını

0|0
    0|0
  • total video converter ile halledebilirsin rahatlıkla.

0|0
    0|0
  • movie maker da yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne videosu ona göre :)

0|0
    0|0
    • çok tatlı birinin videosu<3

• :)kısmet yaa

Yükleniyor...