Kokoş olmak için ayrı bir çaba sarfediliyormu?

Mersin den Antep gibi bir memlekete misafirimiz geldi. Tabi misafirperverligimiz gosterdik her yeri gezdirdik yeni evli olan kuzenimin eşi Antep i beğenmedi kafayı yiyecem.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Antepte gezilecek pek bir yer yok aslında. Müzeyi ayrı tutuyorum. Zeugma dünya çapında ama başka bir yer düşünün gezilecek? Şehirde çok bir numara yok. Örneğin bir Konya öyle değil. Ya da Amasya. Burada suç sizde. Şehrinize renk katacak güzellikleri ön plana çıkartamıyorsunuz.
    Antep yemekle bütünleşmiş durumda. Halil Usta muhteşem ama koca Gaziantep kebap ve Baklavaya indirgenmiş durumda.
    Ben olsam Koçak Baklavaya götürür orada bırakırdım. 250 Kilo olana kadar yesin :)

1|1
    0|0
    • Gaziantep dünyanın ilk kurulan şehri. Dülükbaba, rum kale, zeugma ve bunun gibi birçok tarihi yer mevcut sokaklardan tarih akar. Dünyanın ikinci Türkiye de birinci büyük hayvanat bahçesine daha sayamadigim bir sürü şey sadece yemek yok yani ☺

• Mersin le kıyaslama yaptığını ifade edemedim galiba

• Mersin güzel bir şehir ama esas orada hiç bir şey yok. Deniz var denize girilmiyor. Sonunda uyduruktan da olsa bir marina yapıldı. Merkezde gezilecek hiç bir yer yok. Müzesi bir şeye benzemiyor. Belki sahil yolu çok hoş ama sıkıysa yazın dışarı çıksınlar. Kafe, restaurant dolu. Başka? Başki bir şey yok. Cennet-Cehennem mağaraları.
      Sizi ziyaret eden kişi Mersin'de piyasa diye tabir ettiğimiz yerlerin karşılığında bir şey olmadığı için beğenmemiş olabilir. Bana pek bir şey ifade etmiyor onların gidip oturdukları kafeler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunhn kokoşlukla ne alakası var? Beğenmek zorunda da değil ayrıca.

1|0
    0|0
  • Nesini begenmemis bir denizi eksik :D :p

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu an antepte yim ve ben beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Beğenmeyebilir haklı da işid ve suriyeli dolu.

1|0
    0|0
    • Türkiyenin her yerinde mevcut söylemiş olduğunuz kişiler mersinde de birçok suriyeli barınıyor bu bir sebeb değil

Yükleniyor...