Rahmetli olan hiç unutamadığınız Sanatçılar var mı?

Onlar kendi dallarında bir efsaneydi.Gökte ki parlayan birer yıldız gibiydiler.Ama yıldızlarda gökyüzünden nasıl kayıyorsa onlarada uçtu ve gittiler.gitmelerine rağmen gönüllerinizde taht kuran bu büyük insanları paylaşırmısınız?

0|0
20|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• barış manço link , ilhan irem link , esmeray link ,cem karaca link , tanju okan link , zeki müren link , selda bağcan link , elvis presley link , michael jackson link , brian jones daha bircok...

0|0
    2|0
  • Konuşmasıyla, saf tavırlarıyla, mimikleriyle ve gülüşüyle bizleri güldüren "İnek Şaban" lakabıyla KEMAL SUNAL;

O tontonluğuyla, canayakınlığıyla, anaç tavırlarıyla ve "Kuzucuklarım" diye seslenişiyle ADİLE NAŞİT;

Post bıyıklarıyla, babacan rolüyle ve tonton dedemiz HULUSİ KENTMEN;

O uzun saçlarıyla, vatanseverliğiyle ve hala dilimizde dolanan güzel besteleriyle müzik dehası olan BARIŞ MANÇO;

Oyunculuğuyla ve yazarlığıyla MERAL OKAY;

Dilek taşı şarkısıyla kalplerimize kazınan FERDİ ÖZBEĞEN

Duruşuyla, kibarlığıyla, eşsiz sesiyle büyük usta ZEKİ MÜREN..

Ve ismini sayamadığım nice unutulmaz sanatçılar..

Bu vesileyle onları anmış olduk. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ediyorum. Sanatçılarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum.

1|0
    0|0
  • Türk yazacaksak, herkesin yazdığı ve katıldığım Barış Manço, Cem Karaca,Adile Naşit,Kemal Sunal vs vs yi geçiyorum. Onlar zaten çok ayrı bir yerde. Ek olarak Yavuz Çetin demeliyiz.Türkiyede bir daha onun gibi bir virtüöz doğmaz bence.

Yabancı olarak Jim Morrison tam bir efsaneydi. Ne zaman izlesem The Doors filmini ağlarım öldüğü sahnede.Onun şaman ruhu hep yanımızda olsun <3 :(

Aslında yabancı olarak sayabileceğim o kadar çok kişi var ki, saymayayım bir Morrison kalsın diğerleri de kalbimde <3

link</a>

1|0
    0|0
  • kemal sunal

0|1
    0|0
  • kemal sunal,barış manço

1|1
    1|0
  • Ahmet Kaya. :(

1|1
    1|2
  • Kerim Tekin,Kemal Sunal,Aysel Gürel,Barış Manço,Barış Akarsu,Cem Karaca... Bize kattıkları değerler için saygıyla anıyorum onları.

0|0
    0|0
  • Kazim koyuncu, Baris Manco, Cem karaca, Ayhan isik, Sadri alisik, Kemal Sunal ilk aklima gelenler.

Saygiyla aniyorum.

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu..

0|2
    1|1
  • Heath Ledger.

1|0
    0|0
  • Barış Manço

Ahmet Kaya

0|1
    0|0
  • Benim icin Ahmet Kaya..

1|1
    1|2
  • Adile Nasit, Kemal Sunal , Barıs Manço , Michael Jackson vs.

1|0
    0|0
  • amy winehouse.

0|1
    0|1
  • yılmaz güney.. su magazin programlarında bikez göremedim gtti ya üzülüorm tanımak isterdm

0|1
    1|1
  • Barış Akarsu

0|0
    0|0
  • cemıl sunal ve maykıl jaksın

0|0
    0|0
  • Barış Manço , Cem Karaca, Michael Jackson, Barış Akarsu , Ahmet Kaya

0|0
    0|0
  • ahmet kaya

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Yilmaz Güney

Deniz Gezmis

Mahir Cayan

Ibrahim Kaypakkaya

Ahmet Kaya

daha cok say say bitmez..

hepsini saygiyla aniyorum..

1|2
    0|2
  • Ben en çok Kemal SUNAL ve Barış MANÇO ya üzülmüğştüm azıcıkta Kerim TEKİN genç yaşta gittiği için... :(

0|0
    0|0
  • Barış Manço, Adile Naşit, Cem Karaca...

0|0
    0|0
  • Barış Akarsu

0|1
    0|1
  • barış manço, barış akarsu, cem karaca, yavuz çetin, cliff burton, gary moore... türk yabancı diede ayırdım bak ;)

0|0
    0|0
  • Hulusi Kentmen Adile Naşit Sadri Alışık Kemal Sunal Ahmet Kaya Ali Şen Yilmaz Güney hepsi insana çok yakın bir dost gibi gelen sanatçilar

0|0
    0|0
  • Sadri ALIŞIK ve Yılmaz GÜNEY Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • jim morrison, cliff burton, kurt cobain...

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal, Adile naşit, Barış Manço, Zeki Müren, Ahmet Kaya, Cem Karaca, Ayhan Işık, Kazım Koyuncu, Sadri Alışık

0|0
    0|0
  • Barış manço Barış akarsu

0|0
    0|1
  • Kurt Cobain. Ne zaman Last Days izlesem hüngür hüngür ağlarım, çok severim kendisini

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal Hulusi Kentmen

0|0
    0|0
  • Zeki Müren, Kemal Sunal, Barış Manço, Ahmet Kaya(vefat ettiğine hala inanmıyorum)

Bir de şuan yoğun bakımda olan Müslüm Gürses vefat ederse cidden çok fazla üzülürüm ayrıca cenazesine de giderim:(

0|0
    0|0
  • kemal sunal, kıvırcık ali ve daha fazlası gitmeselerdi keşke

0|0
    0|0
  • Tabikide 2Pac Shakur.Dünyanın en iyi asisiydi.Öldürdüler reyizi.

0|1
    0|1
  • barış manço, zeki müren, kazım koyuncu,...

0|0
    0|0
  • fikret kızılok

0|0
    0|0
  • Neşet Ertaş baba ruhu şad olsun.

0|0
    0|0
  • Kemal SUNAL tabii ki ama barış akarsuya çok üzülmüştüm :(

0|0
    0|0
  • barış manço

0|0
    0|0
  • Zeki Müren, Barış Manço, Gökhan Semiz

0|0
    0|0
  • Barış Manço,Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Barış manço

0|0
    0|0
  • Abdullah PAPUR Güle diye bir şarkisi var öneririm :) bu adami mitçiler oldurup trafik kazasi süsü verdiler sadece sol görüşü desteklediği ve kürtçe kaset çikardiği için o donem ama sımdı bakın devlet ekranda kürtçe kanal açti ne kadar aci şeyler bunlar yazik çok yazik :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...