Üzerinizde en büyük etkiyi bırakan kitap/film hangisi ?

Herkesin hayata bakış açısını sorgulayan , fikirlerini değiştiren ve ilham aldığı bir kitap ve film vardır sanırım . Size en büyük etkiyi hangi film/kitap bıraktı ?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• yeşil yol filminde böğürerek ağlamıştım.

1|2
    0|0
    • Evet etkileyici bir filmdi

• Keşke beraber izleseydik..Ne güzel ağlardık...

• aynen zohan çok iyi :D:D:D:D

Kızlar Ne Diyor 8

• pi of life link

link requiem for a dream

link fidel'in yüzünden . Tabular ve kırılmaz önyargılar üzerine güzel bir filmdi. link 127 saat tutkularından vazgecmeyen bir adamın hıkayesıydı..

kitap olarak charles dickens-iki şehrin hikayesi, charles dickens-iki şehrin hikayesi , suç ve ceza , orhan pamuk sessiz ev gibi...

0|0
    0|0
  • "zar adam" "ejderha dövmeli kız" en son bunlar oldu. (psikoloji-strateji)

2|1
    0|0
  • Bir rüya için ağıt (Reqiem for a Dream). Ben hayatımda böyle film izlemedim. Filmin sonunda resmen pskiolojim bozulmuştu. Elim ayağım titreyerek ağlıyordum. Uyuşturucuya eğilimi olan kişiler de ayrıca izlemeli. Eğilim falan varsa da eminim ki kalmaz :D 1 kere izledim filmi, sanırım bidaha izleyemem.

0|0
    0|0
  • film- beni unutma

kitap- cuneyt suavi hayatin icinden- 1,2,3,

0|0
    0|0
  • into the wild

amelie çok etkilendiğim iki filmdir.

0|1
    0|0
  • Esaretin Bedeli

0|0
    0|0
  • Khalid hosseini : Uçurtma Avcısı

Tarık Akan : Anne kafamda bir var

0|0
    0|0
  • cin ali en buyuk etkıyı bırakan kıtap. film olarakda pokemonu cok sevıyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ''Allen Carr'' adlı İngiliz yazarın şu kitabını okuduktan sonra >>> link benim hayatım değişti. 2senedir sigara içmiyorum.Kendi isteğimle bırakmamı sağladı demiycem yardımcı oldu.

1|1
    0|0
    • Çok güzel bende babamın arşivlerinden bulduğum bir NLP kitabı okuyorum Dr Harry Alder diye birisi kaleme almış hala piyasada varmı bilmiyorum ama eski baya 1997de basılmış .

• Okuduktan sonra benim özele mesaj gönder kanka.Edindiğin bilgileri özetliyievr bana gerçekten kesin emin olduğunda yaz bana ok =) Merak ediyorum.

• Tamamdır kanka belli bir sayfaya geleyim olayı çözeyim yazarım :)

• city of angels (film) .. genelde mizah okudugum icin hic birinin etkisinde kalmadim :D

0|1
    0|0
  • Esaretin Bedeli ve Yeşil Yol...

Sefiller..

Bize Nasıl Kıydınız...

0|1
    0|0
  • etkiyi bırakan değil de izledikten sonra baya etkilendiğim tuhaf bi film vardı

"sırp filmi" adı. hala filmin türü ne tam bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Bir kadının seks günlüğü. Kitabını okumuştum, filmini izlemek istedim. Sonunda gözlerim doldu. +18 erotizm fazla var. bilginiz olsun. libidolarınızı yükseltmek için izleyip filmi piç etmeyin.

İlk önce kitabını bitirin.

0|0
    0|0
  • pink floyd: the wall fim ve müzik albumü

drizzit do urden de kitap olarak

0|0
    0|0
  • Rain Man

Forrest Gump

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi

0|0
    0|0
  • green street hooligans

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli 5

0|0
    0|0
  • a gang story

0|0
    0|0
  • Mevlana Celaleddin Rumi-Mesnevi.

0|0
    0|0
  • EsaretiN Bedeli..

0|0
    0|0
  • fight club:D

0|0
    0|0
  • Rain Man ve Kadın Kokusu

0|0
    0|0
  • Nereden aklıma geldi bilmiyorum şimdi ya da nereden esinlendim ama şu cümleyi yazdım şimdi.

"Güzel kadınları sevemedim, gitti..."

4|0
    0|0
    • Güzel bir söz . Herkes farklı bir pencereden algılar . Nedense benim aklımda ''manevi güzellikten yoksun'' kadınları çağrıştırdı .

• virgulden oncesi mi onemli yoksa sonrasi mi yoksa hepsi beraber mi ..

• Virgülden önceside , sonrasıda , hepside bende aynı anlamı çağrıştırdı ilk düşününce . İlk akla gelen şey her zaman içinde olandır derler . Benim geçmiş hayatımdaki kadınların üzerimde femme fatale etkisi yapmasından da kaynaklıyor olabilir

Yükleniyor...