Kurtlar vadisinden bıkanlar var mı?

Arkadaşlar ne kadar nefret etsemde izlemek durumunda bırakıldığım için yeteeeeer diyorum bu diiye bununla başlayan dizilerden eser yok AMA bu dizi of denedi bee bu nasıl bişey.Sevmeyenler buraya

Güncellemeler:
Herkese teşekkürlerrrrrrrr

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• K.vadisi yüzünden üzeirme siyah hiçbişi giyemiyorum kahretsin=) Dışarıyı çıkarken özellikle perşembe günleri çok dikkat ediyorum =) 10 yıldır en sevdiğim siyah rengi rahat rahat giyemiyoruz bitsede artık bu dizi vala siyah mikini giycem o kadar yani .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Merhaba asmeesma,

Allah Şahidimdir ki Bir Kere Bile İzlemedim, İzleyip Çok Beğenen Arkadaşlarımda, Saçma Buluyorlar Artık ve Polat'ın Ölümsüz Olduğuna İnanıyorlar, Duyduğum Kelime Şu ''Abeyyyy Abeyy Adam Buzuka Atıyorlar, :D Adam Ölmüyoooo, Ölmüüyooo '' Saçmalık,

1|0
    0|0
  • annasını satayım yorumlara bakıyorum kimse izlemiyorum diyo tüm katagorilerde reytinglerde bir numara geliyo bu nasıl iş:)

0|1
    1|1
  • Allahiiim diziden de haz etmiyorum izleyenlere de pek akilli gozuyle bakmiyorum=) resmen aptal yerine koyuyorlar insani. Izleyenler de kabulleniyor bunu yani=)

0|1
    1|0
  • halen b.kunu yiyolar o dizinin anladım gitti

0|0
    2|0
  • Kurtlar Vadisi Pusu takip ettiğim tek dizi bitmesini istemem.. Yönetmen biraz bozdu filmi ama araya Gürkan Uygun'un filmden ayrılmak istemesi, Necati Şaşmaz'ın evliliği vs girince bozuldu haliyle.. Ama düzelir eski kıvamına gelir.. İzlemem diyenlerde bi şekilde izliyor :))

0|0
    1|0
  • ah be süleyman çakır biz seni özledik sen öldün dizide bizim için ölmüştür :)

1|0
    0|0
  • yaa artık dayanamıyorum bendeeeee ! normal kurtlar vadisiyken sadece hiç kaçırmazdık resmen hatta netten bile izlerdim iğer bölümlerini iple çekerdik sinemasına gittik hatta bitince tamam dendi güzel sonra yeniden pusu falan çıktı öyle devam ettirdiler izlemeye çalıştım baktım bozuntuya gidiyo kaldırılsın artık dedim kalkmıyo arkadaş kim izliyo lan bunu artık iyice bozdu bunlar dedim kalkmadı neyse dedim lan 4 yıl oldu arada bakmaya çalışıyorum sıkılıyorum memati bile ayrıldı artık diziden o kadar sıktılar yani kurtlar vadisinin bi zamanlar internetten takip eden ben bitsede kurtulsak der hale geldim yeter be diyorum artık anlatamam içimdekini efsaneyi mahfettiler bitirdiler ya burdan duyan ve okuyan bişeyler yapabiliyosa Allah rızası için kaldırsın şu diziyi artık...

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi devam mı ediyor lan hala yuh yıl 2013 oldu.

0|1
    1|0
  • Ersoy Ulubey den sonrası gereksiz... karayı diziye daha erken katıp, ersoydan sonra bitireceklerdi diziyi.. hadi sezon ortasına denk geldiyse de, kalaln bölümlerde ya hepsi trafk kazasına gidebilridi, ya da evlenip yuva falan kurarlardı.. ben bi senedir izlemiyorum

1|0
    0|0
  • hayırdır sizin orada vadiyi izlemeyenleri dövüyorlar mı ? :)

1|0
    0|0
  • Bende bıktım ama En son İskender'i idam ediyolardı ip'e asıyolardı öylemi bitti yoksa reklam mı girdi orda bilmiyorm ordan sonra izlemedim :D

0|0
    0|0
  • Demekki sevenleri varki devam ediyor buda dizinin farkını gösteriyor.Bugün bende izledim gayet güzeldi.

0|0
    0|0
  • Bi bölüm vardi polat evliyken polatin evinde kizlar toplanmisti felan filan o bölümden sonra artik biratim seyretmeyi, ama ilk kurtlar vadisini nefes almadan iszlerdim ve haladaarada netten eski bölümleri izliyorum.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama bir alıp veremediğim yok

0|0
    0|0
  • bugüne kadar hiç izlemedimde..kontrgerillayı...çeteleri böyle dandik bir dizi deşifre etmez...gelişmiş ülkelerde yargı organı yapar mesala italya gibi...ama burası türkiye bi karakterle herşeyi kurtarıyoruz..fantastik dünyamızı seviyorum...

0|0
    0|0
  • Vadi candır :)

0|0
    0|0
  • son 3 senedir izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Nasıl zorla izliyon anlamadım ki :D o dizi gibi dizi yok türkiyede

0|0
    0|0
  • 1 bölümün izlemiş değilim sadece magazin programlarında görüntülerini izlemişimdir ..

0|0
    0|0
  • Hacı dur Sencer'i bir aşağı alsınlar :))

0|0
    0|0
  • neden seyretmek zorundasın anlamadım

0|0
    0|0
  • Asla bıkmam:)))))) Bıkanada bişi demem... Vadi candır:)

0|0
    0|0
  • aynen bıktık artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne bitmesi , daha dur polat ölmedi :)

0|0
    0|0
  • Bıkmayanlar var mı?

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bitmesi için dua edelim :D

0|0
    0|0
  • 10 yıl olmuş koca 10 yıl maşallah

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi dizisi gezmedi kanal kalmadi amk :):)

1|0
    1|0
    • bunu sevdim ama son ekin olmasaydı valla en iyi cevap bu konularda hassasım

Yükleniyor...