Çok kitap okumak yada hiç okumamak ?

genel olarak bakılınca çok okuyan çok bilir ama toplum olarak bakarsak kitap okuyan sürekli bununla meşgul olanlar pek sevilmez bunun nedeni nedir sizce =?

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• karşımızda bol keseden atamadıkları için.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• okuduğu kitaba bağlı şimdi mesela aşk kitabı okuyan insanlardan tiksinrim bestseller okuyanları kitap okuyo gözüle görmem felsefi kitap okuyanı görürsem diz çöker izlerim :)

0|1
    0|0
  • Kıskançlık. :D

0|1
    0|0
  • hiç böyle bir izlenime kapılmadım . ben her yerde okurum çantamda her zaman bulunur her fırsatta da açar okurum .

0|0
    0|0
  • bence tespit doğru olmadı

0|0
    0|0
  • Beni o yüzden mi sevmiyorlar dersin ?

0|0
    0|0
    • :) benimki küçük çapta bi analiz gerçek nedeni nedir bilemem

• okurum*günde 10 sayfa :)

0|0
    0|0
  • çok bilmemesi istenir herhalde...

0|0
    1|0
  • Lisede temel eserlerin tümünü yutmuştum nerdeyse ama gel gör ki lise bitti üni bitti nerdeeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çünkü topplumun geneli fazla değil hiç kitap okumuyor. sen okuduğun zaman bi saygı oluşuyor ama beraberinde farklılığından dolayı bide dışlanma gelişiyor. sevilmeme değilde dışlanma , garipseme olarak tabir ediyorum ben. farklısındır çünkü ve benimsenmezsin. ait olmak için onlar gibi olmalısın. anlaşıldığını umuyorum...

0|1
    0|0
  • Aynen genelde kitap okuyanlara entel dantel derler. Hele ki maç muhabbetleri yapmayı seven ve hiç okumayan arkadaslarınız varsa.

0|0
    0|0
  • Sebebini bilmem ama ben kitap okumuyorum

0|0
    0|0
  • Oku geç, bilgi sahibi insan sevilmez pek zaten bu hayatta :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...