Soz yazma yetenegim var ama nota bilgim yok?

Nota vs muzik bilgim yok olsa mukemmel sarkilar yapip satabilirim. Aranje vs bunlarida iyi yaparim eger bilgim olsa muzik kulagimin oldugunu dusunuyorum. Bilgisayara org gibi seyler bagliyorlar ya o programlarla nota bilgim olmadan sarki yapabilir miyim? O programlar hangileri? Tesekkurler

Güncellemeler:
Guncel
Gizlii

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben bestekarım sözler sana ritimle gelmeli :) artı sadece yazmak mı istiyon yoksa hem yazıp hem söylemek mi

1|0
    0|0
    • Sozler ritimle geliyor ama bilgim yok ya diyorum ki sacmaliyorum :) Aslinda sozlerl birlikte cok guzel ritinler geliyo. Sadece yazmak istiyorum soylemiycem sesim guzel ama

• Tamam ciktm atabilirsiniz

• Cok tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• nota bilmene gerek yok ki zaten.

1|0
    0|0
    • Nasil beste yapicam hani bilgisayara birseyler bagliyorlar ya onlardan falan almak istiyorum. Soz yazabiliyorum.

• internetten araştır. sonra müzik marketlerine bakıp sor.

• Tesekkurler

• Eğer sadece söz yazıyorsan bu şiirdir eğer sadece nota yazıyosun bu beste her iksini aybı anda yazdığın zaman şarkı olur. Nota yazmak için sadce e notalarıda bilmek gerekmez muzik kulağının olması gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğitimini almadan yapamazsın

1|0
    0|0
    • Egitimini almak degilde hobi olarak yapmak istiyorum soz yazma yetenegimin oldugunu dusunuyorum muzigi cok seviyorum

Yükleniyor...