Kitap önerisi olan var mı?

idefix kitap fuarı başladı ve kendi listem dışında kitap önerisi almak istedim. ancak normalde fiyatı çok pahalı olan kitaplardan öneri istiyorum çünkü indirim en fazla onlarda oluyor. diğer kitaplar normal zamanda alınabilecek oluyorlar. set kitapları ya da ciltli kitap takımlarıda olur.

kayıp zamanın izinde, monte cristo kontu, kapital, ulysses, grimm masalları, binbir gece masalları listemde olanlar. bunlar normal zamanda baya pahalılar şimdi indirimle baya uygun fiyata aldım
bunlar gibi önerisi olan var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beyazıt Akman - Dünyanın ilk günü

Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum, verdiğin paranın hakkını fazlasıyla veren bir kitap, alıp beğenmezsen beni bu sitede bul istediğin şekilde söv küfret, bu kadarını söyleyeyim

1|0
    0|0
    • ilk çıktığında baya bende merak etmiştim ancak unutmuşum. onu da ekleyeyim listeye çok teşekkür ederim:)

• yok canım o kadar değil ancak baya merak ettim şimdi mutlaka alacağım:)

• İyi edersin, al oku ve görüş paylaş :)

En İyi Kız Görüşü

• Kürk mantolu Madonna çok satılanlar arasında almayı düşünüyorum bende.. metin hara yol kitabıda aynı şekilde

1|0
    0|0
    • kürk mantolu madonna'yı okudum ancak fiyatı zaten makul. dediğim gibi normalde pahalı olan kitaplara odaklanacağım ancak yol kitabına da bakayım teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tutunamayanlar
    İlahi Komedya
    İnce Memed 4 cilt
    Bilim Tarihi
    Sefiller 5 cilt
    Suç ve Ceza
    Karamazov Kardeşler
    Savaş ve Barış

1|0
    0|0
    • hay çok yaşa, listemi kafamdan oluşturduğum için çoğu kitabı unutmuşum. dediklerinin 4 tanesini okumuştum diğerleri aklımdaydı ancak unutmuşum. hemen listeye ekliyorum:)

• Keyifli okumalar şimdiden:)

• elif gibi sevmek

0|0
    0|0
  • kapital marks capital mi?

0|0
    0|0
    • evet %50'den daha fazla indirime girmiş. onun gibi normalde pahalı olan ancak şu an uyguna alınabilecek kitaplar arıyorum.

• pdf olarak telefonumdan ya da bilgisayarımdan okuyorum ancak elimde olması tabi ki daha iyi.
      önerileriniz için çok teşekkürler :)

• bende p. c de 20 bin kadar kitap var roman da dahil istersen ata bilirim sana rica ederim bu arada önemli değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• Binbir geceyi delta serisi alma cok kalitesiz iade ettim simdi ykyde 8lik kitap halinde almaya calisiyorum. 3/2sine kadar aldim simdiye kadar:)
    Aylardir para biriktiriyorum 388 kitaplik listemden 35 tane kitap seçtim bir kismini yaziyorum;
    Bir Nedene Sunuldum
    Bütün Masallar, Bütün Öyküler - Hasan Ali Yücel Klasikleri-Oscar Wilde
    Bütün Şiirleri 1-Şükrü Erbaş
    Dağın Öte Yüzü-Yaşar Kemal
    Dokunma Dersleri-Yalçın Tosun
    İğrenç Adamlarla Kısa Görüşmeler-David Foster Wallace
    İlahi Komedya - Cehennem, Araf, Cennet (3 Cilt Takım)
    Kağıt Ev
    Kara Kedinin Gölgesi-Yekta Kopan
    Karmaşık Duygular-Stefan Zweig
    Leş
    Kumarbaz
    Seçme Aforizmalar - Hasan Ali Yücel Klasikleri- Bacon
    Şizofren ve Tabu-John Katzenbach
    Tatsız Bir Olay-Dostoyevski
    Tümceler-Oruç Aruoba
    Uğultulu Tepeler
    Ukde-Akif Kurtuluş

0|0
    0|0
    • harika bir liste olmuş çok çok teşekkür ederim :) bende yky olarak düşündüm zaten :)

• Iyi okumalar simdiden :) grimm masallari (ciltli yky olan) tukendi bu arada ben de alacaktim kalmamıştı :(

Yükleniyor...