Kitaplardan konuşma zamanı

kitap okumayı sever misiniz ? tarzınız ne ? en çok sevdiğiniz kitap ? en son okuduğunuz kitap ?

0|0
33|28

En İyi Kız Görüşü

• bambaşka bi olaydır..bir an kendiniz olmaktan çıkıp yeni bir kahraman olarak sonunu bilmediğiniz bi yolculuğa çıkarsınız..farklı kişiler tanır,farklı hayatlar görürsünüz..internettede bu olayları yaşarım diye düşünmemek gerek..o ayrı bir büyüdür..Alexandre Dumas - Monte Kristo , Şu Çılgın Türkler Victor Hugo-Sefiller cok sevdıklerımden

0|2
    0|0
    • harika bir anlatımm..monte cristo kontu ve sefilleri okumaktan çok afrklı bir keyif aldım bambaşkaa bir duygu bunları okumak

Kızlar Ne Diyor 32

• polisiye kitapları severim. şuan mart menekşeleri diye bi kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • Bilimkurgu - fantastik kurgu- polisiye- gerilim kitaplarını seviyorum

şu an kayra ve kinyası okuyorum ...

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok seviyorum. Genellikle psikolojik, tarihi, anı, Atatürk'ü anlatan kitaplar, aşk türündeki kitapları okumayı seviyorum. Stephen King'in bütün kitaplarını çok beğeniyorum. Okuduğum bütün kitapları çok seviyorum :) En son okuduğum kitap da; Empati- Adam Lawyer.

0|1
    0|0
  • Seviyorum elbette...fakat yemek yemek gibi, su içmek gibi...:)

Issız bir adaya düşsem, yanıma üç tane kitap alırdım :d

Klasikleri, tarihi romanları, öyküleri çok severim..Korku ve gerilim türünü de :)

Hiç fantastik bilimkurgu tarzında kitap okumadım..Okumak isterim elimdeki kitaplar bitsin :D :))

0|0
    0|0
  • En son okuduğum kitap Kişilik mi Dişilik mi, şu an Bay Pipo. Hemen her tarzı okuyorum, kişisel gelişimi tarzdan saymazsak.

0|0
    0|0
  • Şiir kitaplarına bayılıyorum. Edgar Allan POE - Charles Baudelaire-Arthur Rimbaud Türklerden ide Nazım Hikmet- Cemal Süreya- Özdemir Asaf çok çok severim :)

En son okuduğum kitap ise Franz Kafka- DÖNÜŞÜM dün gece bitti oda yarın Sofi'nin Dünyasına başlamayı planlıyorum. KİTAPLARI SEVİYORUM <3

0|0
    0|0
  • severim şuan bunu okuyorum link

0|0
    0|0
  • Bayılırım. Rüzgarın gölgesini çok sevmiştim. Şeytan ve şairi bitirmek üzereyim Ve mükemmel. Sanırım en sevdiğim kitaplar listesinde başa yerleşecek. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • severim. genelde psikolojik okurum.

şu anda ahmet ümit - sultanı öldürmek...

yarısına geldim.

ondan önce açlık oyunları serisi bitti.

0|0
    0|0
  • Çok severim kitap okumayı.Tarz fark etmiyor benim için.En son okuduğum kitap "Karanlığın Elii Tonu" idi. "Özgürlüğün Elli Tonu"na başlayacağım en kısa zamanda .

0|0
    0|0
  • severim fırsat buldukça okuyorum en son cengiz erşahinin - hayat değiştiren 101 hikaye kitabını okumuştum daha çok kişişel gelişim psikoloji gerilim kitapları okuyorum şuanda ridley pearson - ölümcül hafta sonu kitabını okuyorum

0|0
    0|0
  • şu an sisle gelen yolcu yu okuyorum grange'in bütün kitaplarını okurum severım kendisini. en bitirdiğim kitap da klon'du tavsiye ederim güzel kitap

0|0
    0|0
  • bin muteşem güneşin yeri ayrıdır bende en son ise zar adamı okuyorum

0|0
    0|0
    • uçurtma avcısını okudun mu peki? filmini de izlemelisn tabiki...

• yarısını okuduktan sonra malesef kitabı kaybettim filmi olduğunu bilmiyordummüsaitim olduğum vakit izlemek isterim

• Zar Adam ilk beşe girer okuduğum kitaplar arasında

• Haşmet Babaoğlu Haydi kıralım hayallerimizi

0|0
    0|0
  • PUCCA serisi :D:D

0|0
    0|0
  • Patasana - Ahmet Ümit şu an bunu okuyorum tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ahmet Ümit tarzını beğendiğin , kalemine alışamadığım yazarlardan

• evt sevrm hande altaylı kahperengi dizi haliyle dn akşam kanal d de merhamet dye başladı

0|0
    0|0
  • çook severimm

0|0
    0|0
  • Kitaplari cok severim. En cok twilght serilerimi seviyorum. en son okudum 50 ton serisi. ne uyuz pis bi kitapti. okuduguma pisman oldum.

0|0
    0|0
    • 50 ton serisi için duyduğum en güzel yorum bu yorum işte :):):)):

• Polisiye-gerilim kitaplari vazgecilmezlerim arasinda en son maxime chatlamin kötü ruh adli romanini okudum fena sarmisti beni ((=

0|0
    0|0
  • Psikoloji, felsefi roman ve şiir.

En son Şairin hayatı şiire dahil Cemal Süreya kitabını okumuştum.

0|0
    0|0
  • yeni kitap aldm bugun senden bana kalan diye kaui hart hemmingsin hiç okumadm güzel bişeye benzıyo okuyan varmı ?

0|0
    0|0
  • Severim

Polisiye gerilim

Siyah Kan, Cirak, Seytanin Muridi.

En son Kizil Nehirler.

Suan da Kutsal Meclis.

0|0
    0|0
  • su anda buyuk umutlar okuyorum charles dickens

0|1
    0|0
  • onceligim tibbi gerilim kitaplari digerleri ondan sonra gelir

0|0
    0|0
  • akıcı olsun da her kitaba varım

0|0
    0|0
  • evet, severim. bölümümle alakası olmayan kitapları daha çok severim :)

0|0
    0|0
  • Bayılırım,roman okumayı çok severim ve şiir kitapları...

0|0
    0|0
  • şu anda yusuf atılgan aylak adam okuyorum.bitsin anayurt oteli ne de başlamayı düşünüyorum..şu son bi kaç seneye kadar hep macera polisiye popüler kitaplar okuyordum ama anladım ki bunlar iz bırakmıyor gerçek anlamda edebi değer taşıyan bişeyler katan kitaplar okumaya karar verdim türk klasiklerini tavsiye ederim herkese..

0|0
    0|0
  • kinyas ile kayra

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 28

• ''mutlu olmaya mı ihtiyacın var ? al kahveni ve bir kitap oku.''daha iyi ne olabilir ki şu internette saçma sapan harcanan zamana bir bakın verdiği hiçbirşey yok aldığı ise farkında olmasanız bile sizin için dünyadaki en değerli kavram.. hayat kuramayan insanlar kitap okuyamaz yada okumak istemez ama o hayal kurarak hissederek her kelimede yaşanarak okunan bir kitabın insana verdiği hissi bir yaşasalar ellerinden düşürmezler heralde.. ben okumayı seviyorum öğrenmeyi ve araştırmayı mesleğimle de alakalı olarak kitaplarla oldukça haşır neşirim herkese tavsiye ederim okuyun keşfedin araştırın..

0|1
    0|0
  • eğer gerçekten maddi durumum iyi olsa

harry potter , lords of the rings , the twilight filmlerinin kitap sersini,

nostradamusun kehanetleri

üstadın kitaplarını,ahmet şerif izgören,leo tolstoy, gibi birkaç kişinin alıp bir kitaplık oluşturmak isterdim,

en son okuduğm kitap NECİP FAZIL KISAKÜREK - O ve Ben

psikolojik,bilim kurgu,fantastik yeniliğe açık insanları yanlış yola götürmeyen her türlü kitap olabilir.

en sevdiğim kitap Kur-ân'ı kerim dir.

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı pek sevmem , sevmeye çalıştım fakat olmadı.

Sürekli zoraki kitap okutuldu , ya yazılı ya da sözlü için kitap ismi verirdi alıp 1-2 hafta içerisinde okumamızı ister ve oradan kaç puan geleceğini açıklardı.

Nasıl desem 1-2 gün okurdum ve aksattığım zaaman geriside gelir okumazdım.

Son gün internet üzerinden özetini okur yazılıya,sözlü girerdim.

Bir türlü şu alıskanlığı kazanamadım :(

En son okuduğum kitap , her şey beyinde başlar ( Kendi rızamla okudum :D ) fakat o beni bitirdi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Aşk romanları dışında tüm kitapları okurum. Yeter ki aşk tabanlı kitaplar olmasın. Evde 300 falan kitap var en az. Bir tanesi aşk barındırmıyor. Bir o kadar filmim var; bir tanesi aşk üzerine değil. Böyle de gidecek.

0|0
    0|0
  • tarza karşıyım.hoş gelir okursun.bazen reailst bazen romantik romanlar sevilebilir.en sevdiğim roman ki bana göre yazılmış en iyi roman sefillerdir tartışmam bile.en son okuduğum kafka-şato

yarım kaldı.ondan önce gogol un ölücanlar ını okudum.yayın kaliteli basım hatasız olursa sevilir kitap okumak.kitap kaliteli olacak tabi.

0|0
    0|0
  • Sevemedim bazı zamanlar zorladım kendimi küçük kaçamaklarla bir araya gelmeye çalıştım ama olmadı olamadı biz ayrı mürekkeplerin kalemleriydik belki bir gün bir yerlerde...En son 3 silahşörleri okudum sonrasında mancınık sistemi kurdum mahalledekiler biraz cesaretli olabilseydi 25 metre civarı uzağa fırlatabileceğimi iddia etmiştim.

0|0
    0|0
  • severiz. bu aralar az okuyorum ama en çok fantastik edebiyat ve strateji ve yönetim üzerine okumayı severim. arada kafa dağıtmak için de polisiye. aslında aşk meşk romanı hariç her tür okurum. yakın tarih ve siyasi kitaplara evvelden ilgim çoktu mesela.

0|0
    0|0
  • Eskiden çok okurdum haftada 1 kitap bitirirdim şimi bahaneler bulmaya başladım valla. Sınavdı, diziydi, işdi güçtü vsvs

0|0
    0|0
  • Hayvan çiftliği diye bir kitap çok güzel okumanı tavsiye ederim eğer siyaset ile ilgileniyorsan.

0|0
    0|0
  • Kıtap okumadan uyuyamam :)

Şeytanın müridi en son okudugum kitap ve şiddetle tavsıye edıyorum...

0|0
    0|0
  • kitap okumayı severim. beni rahatlatıyor gerginliğimi alıyor hayallere düşüncelere başka bir boyuta dalıyorum. en sevdiğim kitaplar kişisel gelişim.

0|0
    0|0
  • Düşününce Seni kitabı Soner KOŞAN ın ve Canan TAN Piraye, Yüreğim Seni Çok Sevdi ..

Çok sürükleyici ve çok dolu kitaplar

0|0
    0|0
  • Ece Temelkuran Yaşamın kıyısında en çok sevidğim ama dikkat kadın biraz feminen:)))

Elif Şafak Aşk en son okuduğum. bu harikaydı...

0|0
    0|0
  • ben bir kitaba 30 tl verip alamadıgımda anladım ne kadar kitap okumayı sevmeyen bir ülke oldugumuzu 10 liraya da var kitap 30 u da 40 a da . ama fiyat cok olunca bilmiyorm değmez diyorm almıyrm

0|0
    0|0
  • en sevdiğim Hasan Mellah - Denizci Hasan

son okudugum Aklından Br sayı Tut

0|0
    0|0
  • Ruhundaki Zehirle Yüzleş (Tess Gerritsen)

1|0
    0|0
  • okumayı sevrimm EN sonda İlber ORTAYLI 1923-2023 Cumhuriyetin ilk yüzyılı

0|0
    0|0
  • Mevlana Celaleddin Rumi-Mesnevi. Vazgeçemediğim kitap.

0|0
    0|0
    • bildiğim kadar mesnevi 6 cilt yüksek ihtimal okuduğun kitap mesneviden alıntılar olan bir kitaptır

• Doğru biliyorsun. Hepsi mevcut ve içerik olarak neredeyse aynı. yani bir kitap gibi.

• siyasi kitap idolümdür en son komünist manifestoyu okudum şu an ise sör siyonisti okuyacağım

0|0
    0|0
  • başladığım her kitabı yarıda bırakıyorum :/

0|0
    0|0
  • Suç ve CEza..

0|0
    0|0
  • Siyasi kitaplara bayılırım..

Elime geçtikçe okumaya çalışırım ki genelde elime geçmez :D

0|0
    0|0
  • Severim, Uzay-zaman ve fizik konulu olanları.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim ; böyle buyurdu zerdüşt

en son okuduğum ;babalar ve oğullar

0|0
    0|0
  • Evet

Tarih-Felsefe-politika

Türkiye ve Küreselleşen dünya üzerine notlar

0|0
    0|0
  • şekil olsun diye google kastırcaksın bana akşam akşam şöyle entel sorular yasaklansın ajan ya

0|0
    3|0
  • En son okudugum kitap pusula diye bir kitaptı

0|0
    0|0
  • sana ne ? diye bir kitap var onu çok severim.

0|0
    1|1
Yükleniyor...