Boş vaktinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Dostlarım geçen sene yaşadığım bazı tatsız olaylardan dolayı bu sene üniversiteye 1 yıl ara verdim. Kafa dinlemeye ihtiyacım olduğunu düşündüm. Bu 1 seneyi boş geçirmeye ihtiyacım vardı. Günlerimin tamamı boş. Bende göz atma fırsatı bulamadığım yeni bilgisayar oyunlarına ve bende güzel anıları olan eski oyunlara başladım. Dinleme fırsatı bulamadığım metal gruplarının albümlerini dinlemeye başladım. Aynı anda 1-2 diziye devam ederken şu an 4-5 diziye aynı anda devam ediyorum. 2-3 aydır hemen her gün en az 1 tane film izliyorum. Haftanın 1 günü stüdyoda grubumla çalışmaya ayrılmış durumda. Bu kadar şey yapmama rağmen hala fazla boş vaktim olduğunu farkederek 2 hafta kadar önce kitap okumayada başladım. Farkettim ki ben evimi çok seviyormuşum.

Bu sene bana göre boş değil, bir yerde damarlarıma mutluluk pompalayacak bir sene. Her saniyesinin tadını çıkarıyorum. Bunları neden mi anlattım? Çünkü sizlerden film, kitap, dizi, bilgisayar oyunu, kesinlikle dinlenmesi gereken şarkı veya albüm önerisi istiyorum.

Düşünün dostlar 1 senem boş. Bu 1 senede kendime katacaklarıma sizlerdende birer pay olsun istedim ve paylaştım sizlerle :)

Güncellemeler:
Ee yokm mu öneriler?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...