ARKADAŞLAR? ÇALIŞMIYORUM?

işten 1 ay önce çıktım kışa girdik hiçbiyerde iş bulamıyorum piskolojim cok bozuk bütün gün evde arkadasımda yok gezip tozucak muhabbet edicek annemle bütün gün cok sıkılıyorum ne yapabilirim bir uğraş bişey hobi olabilir ne yapabilirim ev de durmak istemiyorumm

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir kursa yazılabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çalışmaya alıştıysan artık evde yapacağın hobilerde seni oyalamayacak ve hoşuna gitmeyecektir. Ya dışarıda bir aktivite seç kurs gibi. Ya da iş aramaya başla.

0|0
    0|0
  • elinde pc varsa videolardan el becerilerini arttır yok beni sarmaz diyosan kick boks ya da muay tahiye başla kendini korursun maçlara ringlere çıkarsın antrenmanlara gidersin
    evde kalmazsın atletik bir vucuda sahip olursun (altyapı var gibi duryor pp den) ya da hiç olmadı sevgili bul kendine :D :D :D

0|0
    0|0
  • annenle arkadaş olmaya çalış, onunla uğraş, birlikte bir hobi edinin ve evden kaçın :/

0|0
    0|0
  • yorumlarda okudum , ayvalık da yaşıyorsunuz..
    ben akçay da yaşadım uzun bir dönem ,
    alibey adası çocuk esirgemeye giderdim haftada bir gün...
    başlangıç için iyi sayılır

0|0
    0|0
  • Kariyer. net ve eleman. net takip et surekli. Hangi semttesin is cok ama eleman bulamiyo cogu yer. Gida turu yerlerde surekli personel ihtiyaci var

0|0
    0|0
  • Spora yazıl ne bilik gitar keman falan öğren dil kurslarına git sertifikalar al boş duracağına kendini geliştir ilerde yararı olur.

0|0
    0|0
  • küçük bir şehir mi ki bulnduğun şehir?

0|0
    0|0
  • daha önce ne iş yapıyordun ya da mesleğin nedir?

0|0
    0|0
  • örgü felan severmisin ya da yandex tolokodan para kazan ilk aşlarda kazandırmıyor ama pek

0|0
    0|0
    • anlamadım o nasıl bişeyki

• üye oluyorsun sana sayfa gösteriyorlar işte atıyorum kışlık mont diye googledan aratıldıgında ne çıksın hangi sayfa açılsın diyor sen alttaki iki sayfaya bakıyorsun mont hangisinde var kritere uygunmu seçiyorsun anket bir nevi 15 20 gün kullandım 1 dolar kazandım 3 4 ay kullandıktan sonra günde 3 4 saat çalıtıgında anket yaptıgında 10 15 20 dolar kazananlar var çok araştırdım bir sakıoncası sıkıntısı yok amaa o süreç kastı beni bıraktım

• tek çaren iş bulup çalışmak paran yoksa huzurunda yok

0|0
    0|0
  • valla bende kac aydir issizim maalesef

0|0
    0|0
  • enstruman çalaiblir misin

0|0
    0|0
  • Bosverr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hostluk yap veya istiyorsan seni balıkesire gidebilme ihtimalin varsa orada güzel iş var yönlendirebilirim

0|0
    0|0
    • hergün git gelmi yapcam ordamı kalıcam bırak balıkkesiri izmirde ablam var evli oraya gider orda adım başı eleman aranıyor gider calısırımmiş gibi ama burada sevdiğim var ve mesafeler uzaklaştıkça nefes almamda zorlaşıyor bırakamam mutlu olamam

• Lise diploması gerekmiyor bu iş çok da basit fuar hostesliği. Imm onun dışında canın sıkılıyorsa etkinliklere flan katılabilirsin

• Buzdolabi magnetleri yap zevkli oluyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...