Gece gece dinlerkn sizlere de sormak istedm. KORAY AVCI severler brda mi ve en sevdgnz sarki?

Bence koray avci hosgeldin ♥♥♥ bayiliyorm sarkiya dnlemeyenlere tavsiyem olsn ikinci olarak da sen sarkisi var.. mutlaka dnleyin.. peki sence?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ağlama Yar şarkısı çok güzel... Ama tek sevmediğim yanı ise Ahmet Kaya şarkılarını söylemesi... Ben Ahmet Kaya şarkılarını çok severim ama sadece Ahmet Kaya söylediğinde severim... Koray Avcı kendine has bir yorum ile söylemeye çalışıyor ama çok berbat söylüyor bence...

1|0
    0|0
  • Tribe girmeye hiç niyetim yok dinlemiyorum bu aralar =D

1|0
    0|0
  • Koray babayla tanıştım ya kalender adamdır severim

1|0
    0|0
  • 3 yildir dinlerim. Album cikarmasaydi keske. Cover olayinda daha basariliydi. Sen'den baska guzel sarkisi yok

1|0
    0|0
    • Coverde basarili sen sarkisi da cok guzel.. aka hosgeldni de dnle pisman olmayacaksn :)

• Hep sonradanı da guzel soyluyor, neyse canim cekti ben biraz tribe düşiyim :)

• Dinle dinle bende dnliyorm :)

• adam sokak sairi sanatcısıyken bir anda kapalı salona gitti ben de artık dinlemiyorum 150 tl onu sokakta meshur edenlere cok gelir

1|0
    0|0
    • Yani orasi dogru olabilr ama sarkilari da super bnce

• 1 aylık gecim parasına ben bir sarkı dinlemem (hani dersin gitmeden de dinlersin ama kendisi nerden geldigini bilecek)

• tanımıyorum

1|0
    0|0
  • Şimdi sende öyle bakarsan bana
    Ne anlarım ben söylediğim şarkılardan..

1|0
    0|0
  • 1 haftadır 40 kez dinledim en az zaten her iki şarkıyıda :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...