Bir mektup yazabilirmisin?

Bir mektup yazabilirmisiniz banaa? Internetten kopyalip yapistirmayinn

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Canım can yoldaşım, dostum, sevdigim, herseyim

Senden ayrı tam tamına 2 yıl dört ay 15 gün 7 saat geçirdim kimbilir bu mektup eline ne zaman geçecek sen ne haldeyken ne yaparken acaba kapın çalınca benden bir haber geldigini hissedecek misin kalbin atacakmı hızlı hızlı yüreğin tiyreyecek mi o an aklından çıkmıs mı olacagim yoksa bahcedeki kediyi saksıda solmaya yüz tutmus menekseni mi dusuneceksin bilmiyorum. ama ben sana yazarken bile titriyor ellerim mektubumun ellerinde olacagini dusundukce terliyor avuclarim.
    Agaclar sarardı burada malum sonbahar. sen sevmezsin bilirim ilk bahardir senin mevsimin papatyalar acmali badem agaclari ciceklenmeli kuslar otmeye baslamali senin mevsiminde. neyse nasil oluyor bilmiyorum ama butun cumlelerimi sana bağlanıyor zaten senden baska neyi dusunurum ki ben benim isim de gucumde derdimde dermenimda sen degil misin?
    Buralari anlatiyordum; agaclar sarardi kuslar ötmuyor artik sokaklar issizlastı bütün bunlar yetmezmis gibi birde dersler agirlasti iyice neyse bu sene son insallah memeleketime sana donecegim sonra bu sene sensiz gecirdigim son senem olacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Deprem olur orada zina çoktu ondan deprem oldu, yağmur yağmaz cenabet çok ondan yağmıyor, kabede vinç devrilir la ilahe illallah, ne pis biliminiz varmış mk, coğrafyamız 4 mevsimin aynı anda yaşanabildiği ve bu kadar kötü kadın evladının bir arada bulunduğu tek yer. Bilim adamları yıllardır uğraşıp her ne kadar içinde bulunduğumuz parasal sistem sekteye uğratsa da nerdeyse yasa haline getirecekleri teori için 2.3 milyon canlının soy ağacını çıkarıp evrim var derken bildiğin 2 sure bir duayla evrim yok diyorsun b*k yemek düşer sana. Sen ne olduğunu biliyorsun, tabi ki neden sonuç ilişkisi kuramayacaksın, tabi ki açık giyindi diye tecavüze uğradı diyeceksin, 2 tane ağaç için ülkeyi karıştırıyorlar diyeceksin tabi yağmur yağmayacak, tabi ki kızını dışarı çıkarmayacaksın senin gibi birinin tecavüzünden koruyacaksın, tabi ki annenin ağdasız bacağından tahrik olup annene halleneceksin. Ne yapalım bilime itaat etmeniz için kafa mı keselim, canlı bomba mı olalım mk ne istiyorsunuz. Deprem bu adamlar yeni albüm yapmıyorlar diye oluyor, yağmur bu adamlar istemiyor diye yağmıyor. Gitarının teline gurban olduğum neler yaratıyor. Çal qeqe çal. Gündemi değiştirebildim mi?
    Hadi görüşürüz.

0|0
    0|0
  • "?""?""?"

0|0
    0|0
  • kendinden biraz bahsetmeliydin ama hislerimden yola cıkarak yazıyorum büyük ihtimal birine vereceksin bu yazdıgım mektubu öyle değilse. hisettiğim kadarıyla;korkuyorsunuz yeniden yaşamak ve bir şeylere yönelmek bir şey senın için kusatl olan şey artık ona yönelerek yene acı ile biteceğinden korkuyorsun ama o yola ğirmek hep aklında ama istiyorsun ki yanında biri de olsun

0|0
    0|0
    • Ne dedi bu şimdi? Türkçe'nin ırzına geçmiş adam. Git konuşmayı, yazmayı öğren be.

• Sen yazmadıktan sonra o mektup sen kokmadıktan sonra ne anlamı varki?

0|0
    0|0
    • bir ödev sadece yardimci olabilirmisiniz kime yazildigi ònemli degil mesela söyle sevgili annem buralarda boyle boyle böyle sunu sunu yaptik bu bu bu oldu flan en sonlarinda da sizler nasilsiniz babamlar nasil herkese selam gibi bir bitisi olucak

• yazabilirimde doğru soru yazar mıyım?

0|0
    0|0
  • Neyle alakalı?
    Özelden ulasırsan yazarım bir tek.

0|0
    0|0
    • Özelden yazamiyorum puan yok

• Gizliden çık ben mesaj atayım o zaman, böyle ulu orta paylaşmayı sevmiyorum :D

• Bir mektup.

0|0
    0|0
  • Neden yazalım.

0|0
    0|0
  • Ne mektubu ya neyle ilgili?

0|0
    0|0
    • bir ödev sadece yardimci olabilirmisiniz kime yazildigi ònemli degil mesela söyle sevgili annem buralarda boyle boyle böyle sunu sunu yaptik bu bu bu oldu flan en sonlarinda da sizler nasilsiniz babamlar nasil herkese selam gibi bir bitisi olucak

• kimsin ki yazalım tanımıyorum seni?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bunu okurken ben çok uzaklarda olacağım. Bence yeter.

0|0
    1|0
  • Neden sana mektup yazmam lazım😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...