Herkes en sevdiğimiz kitapları soruyor. Peki ya en sevmediğiniz/beğenmediğiniz kitap ne? :D?

okurken ıyk bu ne dediğiniz kitaplar oldu mu? mesela ben küçükken Emine Şenlikoğlu'nun bir kitabını okumuştum... Neyse çok yorum yapmıyayım. bir kitaba başladığımda bitirme gibi bir prensibim var yoksa fırlatırdım

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Beğenmediğim kitap yok
    Not:hiç kitap okumadım

0|0
    0|0
    • hahhaha :D

• okumadığına inansaydım okuman için seçerdim :D

• Seçtikten sonra belki inanırsın ha? Birazda sen gayret göster inanmak için be :(

En İyi Kız Görüşü

• ya fikrim değişirse diye bitiririm.
    sevmediğim bir kitap olmadı. keşke okumasaydım dediğim oldu.
    leyla- isimli bir kitaptı. savaşı bahane eden sapkın zihniyete en dehşet verici örnek.

1|0
    0|0
    • sevmemişsin bence. okuduğuna pişman olduğuna göre?

• aslında çok hızlı bitirdim. yazarın başarısı yüzünden. konuyu bir yerinde bırakıp işine dönemiyorsun.
      dramatik bir film izler gibi , elbet iyi biri çıkacak bu hikayede derken içim karardıkça karardı. insanoğlu zalim. başkasını yok ederek mutlu oluyor

• anladım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyaz diş. Anlayamazsınız :D

0|0
    0|0
  • Romanları sevmem. Fazla uçuk yazıyorlar

0|0
    0|0
    • ne seviyorsun öykü mü şiir mi ne seviyon sen D:

• Bilim kitapları. Çok fazla kitap okumam ama okuduklarımın hepsi bilim

• kavgam / hitler

0|0
    0|0
  • 100 temel eser diyebılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Korku yolu diye bir kitapti allahim allahim boyle bir sacmalık olamaz ya bitiremedim de zaten

0|0
    0|0
  • Birbirimizi sevebilmek.
    İğrençti.

1|0
    0|0
  • evet ön yargımı kırıp türk bir yazarın canan tan kitabını elime aldım 50. sayfada köşeye biryere attım hala ortaya çıkmadı

0|0
    0|0
    • sadece 1 tane Türk yazar okuyarak bu karara varma bence

• ben de bilim kurgu ve fantastik seviyorum ama Türk yazarlar da diğer alanlarda iyi. bunu inkar edemem beğendiğim yazarlar var

• saygı duyarım

• Montaigne Denemeler😂125sayfaya kdr direnip bıraktım

0|0
    0|0
  • emeğe saygisizlik olur,)

0|0
    0|0
    • beğenmek zorunda olduğumuzu düşünmüyorum

• İskender Pala Şah sultan

Okuduğum romanlar arasında en baştan savma ve taraflı yazılan kitap. İftiralarla, karalama kampanyaları ile dolu kitap müsvettesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...