Fakir insanlar nasıl eğleniyor?

Yani fakirlikten kastım haftalık geliri 5 bin Türk lirasından az olan insanlar yani nasıl eglenebiliyorlar ki. Zaten hayatta kalmak için o kadar paraları bile yok. Sadece çalışıyorlar galiba

0|0
25|91

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet sadece calisiyoruz alin teriyle. Ama ailecek huzurlu oldugumuz icin mutluyuz disarda gezip eglenmeye ihtiyacimiz yok pahali yerlere gitmeye ama mutluyuz. Başka soru?

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 90

• Zenginlikten çok mu sıkıldınız? Eğlence için paraya ihtiyaç mı var? Yoksa sizde parasız eğlenemeyenlerden misiniz? Hemen ara !!!
    Call now !!! 0 900 900 999 999 999. Parasız nasıl eğlenildiğini öğren...
    Bu eğitim seti şu an sadece gergedan boynuzu veaaa 16 kase ball ile birlikte fiti fiti yüzde fifty fifty elli , beş yüz kuruş...
    Şimdi ara indirimden faydalan...

:))))))

2|1
    0|1
  • Allah'tan Türk Lirası, ya dolar deseydi? :D

5|2
    0|0
  • haftalık geliri 5000'den az insan mı :D
    Türkiye'nin %99'u böyle bacım :D
    media1.giphy.com/media/lT4sgCJwC7B4c/giphy.gif

2|1
    0|0
  • canım mutluluk parayla olmuyor ne yazıkki.

0|1
    0|0
  • senın gıbı mallara gulerek eğleniyoruz...

4|3
    0|0
  • Odun geldik, kütük gidiyoruz.
    Çalışıyoruz ne yapabiliriz, sosyal hayat sıfır. 😕

0|0
    0|0
  • Aylık 20 bin liradan az kazanan herkesi fakir ilan etmişsin... Senin hesabınla ülkedeki 70 milyon kişi fakir. Büyük olasılıkla sen de dahilsin. Yani soruyu niye aynaya bakıp cevaplamadın ki?

Eğlenmek için çok para lazım değil

0|0
    0|0
  • ahh yazzık salak gizli kullanıcı sen 100 mılyarın hesabnı 500 sene vereceksın mahşer gününde o ise hıc bısıyı olmadıgı ıcın 1 sene verecek hesabını şeytanı da cennetten atan kibriydi böyle olmaya dewam et ;)

1|2
    0|0
    • cevap vermeyin troll mk haftalik 5 mis turkiye oluyor aclijtan o zaman

• Eğlenmek için Paraya ihtiyaç yoktur!
    Parasız aktivitelere yöneliyoruz!
    He birde kendini böyle üç kuruşu olunca dünyanın hakimi sanan sen gibi sığırlara ve yaptıklarınıza bakarak eğleniyoruz!
    Hayaller 5.000 TL gerçekler Akrep var!

0|0
    0|0
  • haftalık harçlığı 50 lira bile olmayan lisenin 5000 bin hayalleri

3|1
    0|0
  • hahahaha sen bizi güldürdün Allah ta seni güldürsün ve hayalini yazdığın gibi sana haftada 5 bin türk lirası kazanmayı nasip etsin :)
    bak hayır duası aldın hemde benden burada kimseye nasip olmaz :)
    İnanmıyorsam @Messagere cevap versin senin bu soruna :)

0|0
    0|0
    • ne isim var benim burada yav :l nerdeyim ben

• ull kis kis :D

• ull kis kis :)

• Haftalık geliri 5 binlira öyle mi? Sen hangi sınıftasın kardeşim? Zengin mi, fakir mi? Fakir oğlanın zengin kızı mısın?

0|0
    0|0
  • haftalık 5000 bin demişsin.. Dünyadan bir haber diyelim geçelim..

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir soru? Sence Türkiye de ki halkın yüzde kaçı haftalık 5 bin tl kazanıyor? Müdürler genel müdürler bile bu parayı almıyor sen bence saçma soru sormak için yazdın... E o kadar zenginim diyorsanda burada ne işin var her gün git bir ülkeye gez gününü gün et eğlen seni tutan yok ki? Yoksa sen de hayatından mutsuz musun?

0|0
    0|0
  • Sobanın üzerine mandalina atıp üzerine su döküp su taneciklerin horon tepmesini izliyoruz ve çok eğleniyorum anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Dostlariya

0|0
    0|0
  • herkes zengin çocuğu değil tabi, babasının paralarıyla bir yere gelmiş, insanlar değiller :D babalar kapının önüne koysa onlardan anca bizden biileri olur :D

0|0
    0|0
  • Soru troll ama haklılık payı abartılmadığı sürece yok değil. Haftalık değilde aylık 5 binin altında cidden bu ülkede en azından İstanbul'da eğlenmek çok zor..

0|0
    0|0
  • Senin 2 gramlık aklın ile şu zorlu hayatta nasıl olup da canlı kalabiliyorsun sorusu kadar gizemli,
    Bu sorunun cevabı...

0|0
    0|0
  • Tüm arkadaşlar Tutun beniii buna yoksa cevap yazmak zorunda kalacağım :) :)

0|0
    0|0
  • Zengin parası ile , fakir karısı ile eğlenirmiş.

Bir atasözü.

0|0
    0|0
  • Bizim eğlenmek gibi bir lüksümüz yok cici Qıs

1|0
    0|0
  • herşeyin parayla olduğunu zanneden insanlar paraya tapan kişilerdir eylenmek paranın elinde değil insanın elindedir

0|0
    0|0
  • Eğlenmesini bilen, eğlenir.

0|0
    0|0
  • TV karşısında çekirdek çitliyoruz 😎

1|0
    0|0
  • Sen anlamazsın. onlar daha mutlu.

0|0
    0|0
  • ıdare edıyoruz sen boşver

0|0
    0|0
  • kendimi fakir hissedince hemen tombala cekerim :D nan ülkenin yüzde 80 i fakir bu nasıl soru.. zenginlik algın nasıl bir denkleme sahip ya da

0|0
    0|0
  • Nefes alıp vermeyi bir oyun haline getirip öyle eğleniyoruz. En ucuz yöntem bu. Cok eglenceli oluyor tavsiye ederim. Al nefes ve bıraaak al nefes ve bıraaak.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 24

• haftalık gelirini bırak aylık geliri 5 binden fazla olan kaç kişi var şu ülkede bunu hiç merak ettin mi?

0|3
    0|0
  • Hafta sonları pikniğe falan gidiyoz

0|1
    0|0
  • Sizin trolllerinize hayranım, yaratıcılığınız hayret verici.

0|1
    0|0
  • 2 gram beyninle sen nasıl yaşıyorsun peki?

0|2
    0|0
  • Dönmedolap ggondol carpisan araba vazgecilmezlerimiz arasinda... iett ye kosmak sabahlari muthis bir activite cok egleniyoruz itis kakis paha bicilemez bir dene la valla... sende biliyonda iste burada zenginlik hayali kurarak bizi yiyon bu da bir eglence haa :D

0|0
    0|0
  • evet tabiki

0|0
    0|1
  • :D :D :D çok güldüm.

0|0
    0|0
  • Eğlenmenın parayla oldugunu mu sanıyorsun yazık sana ya ne hale gelmısız

0|0
    0|0
  • ks de sizlerii okuyoa
    r
    k egleniyorum

0|0
    0|0
  • Haftalık 5 bin i bırak aylık bile 5bin diil benim vay arkadaş ben fakir dr diil bayag sefilim 😀

0|0
    0|0
  • maddi değil maneviyat önemli ruh zenginliği için.. çok zayıf önyargılı bir cümle olmuş.

0|0
    0|0
  • pollyana cılık yaparak sanırım. ama herşey par değil yani tamam belki mutluluğu parayla kiralayabilirsin ama bunun ne bileyim bence maddiyatla alakası yok

0|0
    0|0
  • Gunluk 10 lira ile bile gezip eglenebilir guzel zaman gecirebilirsin ki

0|1
    0|0
  • aynen sadece çalışıyorlar ama işte ölüm zengin fakir ayırmıyor ne güzel adalet dimi

0|0
    0|0
  • sen anlamazsın

0|0
    0|0
  • l*n bazılarının üç aylik geliri 5000 tl. Sanane eğlenmelrrinden egoist

1|1
    0|0
  • Egleniyoruz biz sen dert etme

0|0
    0|0
  • eğlenmek nedir önce onu öğren, sadece para insanı eğlendirmiyor troll

0|0
    0|0
  • Biri şunun ağzına vursun!

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • Haftalık gelir 5 bin türk lirası nedir l*n yuhhhamına

0|0
    0|0
  • Parkta oturup kitap okuyorum

0|0
    0|0
  • Sen hiç 5 bini bir arada gördünmü acaba kezo?

0|1
    0|0
  • Onlar parasizda eglenebiliyolar hemde parali olanlardan daha cok huzurlari var

0|1
    0|0
Yükleniyor...