Ali Baba ve 7 Cüceler'e Gidilir mi?

Cem Yılmaz'ın son filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'i izlediniz mi? Gidilebilecek filmlerden mi önerir misiniz?

0|0
1724

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• çok küfür var diyenlere bir cevap küfür var evet ama abartı değil yeteri kadar koymuşlar ve mizahı gençlere yakın küfürler var aynı zaman da bu küfürler kahkaha attırıyo

0|1
    0|1
    • Bazi kufurler bos yerdeydi bazilarida ii di
      8. cinin adi ne daly... ak
      Asil tendonunu s... m

• Küfür illa ki oluyor filmlerde öyle sürekli çakıp durunca da abartıya gidiyo. Gora, Arog gibi tat vermeyecek filmlerden galiba. En iyisi internetten izlemek :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç bir zaman Türk yapımı bir filme gitmem söyle doğru düzgün güzel aksiyon macera korku dolu film çeken yok bur tutturmuslar aşk aşk aşk saçma sapan şeyler komedi diye de gidip izlemem illaki bir komedi bakacaksam Kemal Sunal izlerim efsane.

1|2
    0|1
  • Açık sahne varsa gitmem, var mı acaba?

1|1
    0|0
  • Pek Yakında'yı izledikten sonra Cem Yılmaz filmlerine para vermeyi düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Normal işte

0|1
    0|0
  • Yanından bile geçmem

1|2
    0|3
  • Ben beğenmedim.
    Çok saçma

0|1
    0|0
  • Film 13.11 tarihinde gösterime girmiş... ne manidar bir tarih.
    ''Ali babanın 7 cücelerle ne işi olur?'' diye sormazlar mı adama?
    Cem Yılmaz'a da 'kaymışlar'' anlaşılan.

0|1
    0|0
  • Ben dün gittim. Çokta eglendim. gayet güzel olmuş

0|1
    0|1
  • Çok küfür olduğu söyleniyor. Bu seni rahatsız etmeyecekse gidebilirsin.

0|1
    0|0
  • giderim belki.

0|1
    0|0
  • Gitmem

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın filmleri hoş değil

1|1
    0|1
  • Bence gidilir çok eğlenceli bir film olmuş

0|1
    0|0
  • Fena degildi ama Cem Yılmaz deyince cok daha büyük umutlarla gitmistim

0|1
    0|0
  • Kufurun fazla olduğunu duydum çoğu kişide onermior gitmeyi dusunmuorum

0|1
    0|0
  • Ben begenmiyorum nedense ya cem yılmazı itici geliyor sürekli bel altı konusma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Açıkçası kısa bir sürede televizyona gelebilecek filmlere pek gitmeyi tercih etmiyorum. Görsellik olarak da sinemanın hakkını vereceğini sanmam; bekle birkaç ay zaten izlersin :)

0|2
    0|1
  • büyük umutlarla gitme, yani her dakika ağzın kulaklarında olmayacak. ama film genel olarak güzel, konusu, ince esprileri, ince göndermeler. küfür var mı var ama yerinde. herkesin zevki farklı o yüzden çok çok beğenen de var hiç beğenmeyen de var. Ben çok çok beğenmedim, ama beğendim. he para verilip gidilir mi? o sana kalmış :)

0|1
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en berbat filmler arasında. Birde bunun biletini bulana kadar kaç gün aramıştık. Millet artık rezervasyon yaptırıyor. Sırf marka bir isim başrol diye rağbet gören filmlerden. O sebeple gitmeyenlere tavsiyem vaktinizi çöpe atmayın.

2|2
    0|1
  • değişik bir film, yeni bir açı getirmiş, gitmedim ama gidilir bence

0|2
    0|2
  • re-za-let

0|1
    0|0
  • Cumartesi günü gittim işin açıkcası değişik orjinal bir senaryo olmuş o açıdan güzel.
    2- ince espiriler var anlarsan gülersin
    3- Cem Yılmaz ın Gora dan sonraki filmlerinin hiç biri gora kadar komik değil ama güldürmüştür nitekim bu filmde öyle gidilir yani

0|1
    0|1
    • eyvallah dostum sağolasın

• Birde şunu ekleyim aşırı Barış Manço içerir ayrıca cem yılmaz ın abisi Can Yılmaz'ın canlardığı kolonyacı ismail abi karakterini sevebilirsin ben sevdim o karakter için bir daha gidebilirim

• Fragmanı çok zayıf. Zoraki gülüyoruz.

0|1
    0|0
  • gitmem paraya yazık

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum cem yılmazın bu tarz filmlerini dün tvde pek yakında vardı sıkıldım kapadım 4 aralığı bekliyorum :D

0|1
    0|0
  • cem yılmaz bu yani, arog gora hepsi güzeldi buda güzel :D

0|1
    0|0
  • Gidile bilir

0|1
    0|1
  • ilk fırsatta gidecem cem yılmaz yaptıysa izlenir

0|1
    0|0
  • Gittim Hiç Bir Şey Anlamadım

1|1
    0|0
  • Gidilir.

0|1
    0|0
  • Cem yılmazın filmleri iyi olmuyor ki

0|1
    0|0
  • ben beğenmedim dangalak cuce de olmamış

0|1
    0|0
  • Izlemedim fakat sert eleştirileri okudum. Buna rağmen 15-20 TL harcanıp gidilebilir.

Neticede adam bu alanda ülkenin 1 numarası. Muhakkak verilen ücrete değecektir. İlk fırsatımda izleyeceğim.

0|1
    1|2
    • Ben de kararsız kaldım sıkıntı 15-20 TL değilde o boşa giden dakikalar :) Umarım beğenirim gittiğimde.

• Daha önemli bir işim varsa Oscar alan filme bile vakit ayırmam. Sinema, tiyatro vs. etkinlikler keyfîdir.

• Bakalım

0|0
    0|0
  • Git espiriler guzel ama kufur hatsafada

0|1
    0|0
  • gidilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...