Faldan anliyanlar bakarmisiniz?

Faldan anliyanlar bakarmisiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• sana uzun bir yol görünüyor. Siyah beneklere baktığıma göre doğa ananın sana haberleri olacak a mı desem b mi desem c mi desem bilemedim ama mevcut olan alfabemizin içinde ki harflerden 1 tanesinin sana kısmeti var cok yakında. Eline para geçecek yakın zamanda bu parayla helikopter kiralayacaksın bu kiraladığın helikopter bizim evin çatısına düşecek ve ben öleceğim mutlmusun şimdi? ayak üstü öldürdün beni

0|0
    0|0
    • ben sizin eve kamyonla girecegim hahahahha

• :D :D :D

• :D.

En İyi Kız Görüşü

• 3 kisi oturup biseyler tartisiyosunz biseyler konuşuyorsunuz. burada surekli dua okuyan kadın var ama ettigi dua iyimi kotumu bilemedim. birisi senden bir konu hkkinda yardim isticek ypip yapmama konusunda tereddutlu kalicaksin. Snin dusman gordugun 3 kisi var. Hasta olan birisi var ama ayaga kalkiyor. bir dilegin var cok istedigin bisey ama kimseye solemiorsun bunu. Erkek bebek var. Ruyanda korkmussun. birisinden kötü bisey duycaksn ve cok sinirleneceksn.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İçin pörsümüş, yüreğin kabarmış.

0|0
    0|0
  • Hemoroid olacaksın

0|0
    0|0
  • rüyandamı gördün bacım sabahın köründe

0|0
    0|0
  • tükmüğün akmış içine belli olmuyor:d

0|0
    0|0
  • Yakinda kismet var kismett

0|0
    0|0
  • O nasıl bir kahve içme şekli anam.
    Resmen torununu yemişsin. Fal ne yapsın buna :)

0|0
    0|0
  • Sinirlerin bozulmus ama guluyosun. Tartismali merakli bir konusma var kismet var bu konusmanin ucunda. M harfi bence kafandaki kisi.

0|0
    0|0
    • abooo nasil bildin evet m

• Sag ustte de nes harflerini gordum konustugun kisinin sevgilisi olabilir ya da kafasindaki baska kisi.

• ok.

• yıkanmayı bekleyen fincan ile fincan altlıgı görüyorum :/ :D

0|0
    0|0
  • Boş muhabbettr fal

0|0
    0|0
  • ekrandan yorulayamıyom sıcağı sıcağına bamak lazım mesela bir kahve ısmarlamakla başlayabilir

0|0
    0|0
  • faldan anlıyan olsa ne olucakki onlarda sallıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiğin kişiyi arıyorsun ama bulamıyorsun. Arada dağlar var bekliyorsun.

Kısaca özlediğin için yalnız hissediyorsun ruhunu.

Dilerim İyi Bir Sevgilin ve 2 tane İyi Kız Arkadaşın olur güzelce sohbet yaparsın : )

Not : Beğendim oyu verilmezse kul hakkım ödenmemiş olur.

0|0
    0|0
  • Dere var en altta

0|0
    0|0
  • ilkinde ayrılan iki kişi var gibi ellerini tutuyorlar :D ama ben faldan anlamam sadece tahmin

0|0
    0|0
Yükleniyor...