Cem Yılmaz'ın yeni filmine giden var mı?

Cem Yılmaz yeni filmine giden ve izlenmeye değer olup olmadığını söyleyecek arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim. genelde Türk filmlerine gitmiyorum. O yüzden gidip de boşa para vermek istemiyorum. Sonuçta öğrenciyiz her kuruş önem arz ediyor :)

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ama aşırı komik bir şey beklemeyin, sürükleyiciliği hakkında ise memnun kaldım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Vizeler var be nasıl gideyim

0|0
    0|0
  • Evet bende merak ediyorum 😊 Gidilebilir bir film mi?

0|0
    0|0
  • 10 ya da 15 espriye güldüm ancak uzun tek bir kahkaha dahi atmadım. 2 osuruk 2 de absürd komedi unsuru (bence güzel olan tek yönü) ve bolca gereksiz sert argo kelimeler vardı filmde... 10 üzerinden 6 yı biraz geçer belki imdb' de bir iki hafta içerisinde

0|0
    0|0
  • Turk film ve dizilerini kesinlikle izlemiyorum ancak arada izlemeye deger filmlerde oluyor normalde sadece onlari izlerim

Ama bu filme arkadas zoruyla gittim. Tam tahmin ettigim gibi bir filmdi Turk suraya gitse ne olur bunu yapsa ne olur uzerine kurulmus basit bir filmdi. Tabi bir filmlerin izleyici kitlesi cogunlukta izleyen olur bizde paramizi aliriz duzeyinde yapilmis bir film

Arkadasa dedim izlenmez girmeyelim bak yanda Spectre var guzel filmdir ona girelim. Arkadasta turk filmlerini cok sever boylece izlemis bulundum.

Kisaca saglam bir film zevkiniz varsa gitmeyin vu filme

0|0
    0|0
  • Arog A gittim gül gül öldüm mükemmel di sonra yahşi bati ya gittim harikaydı ama ondan sonra adını şimdi hatırlayamadıgım reklam filmine gittik iste berbat sadece para kazanmak için yapılmış iki kelimeden biri pepsiydi o yuzden bu film de de pepsiyi görünce gerek yok dedim filmdeki tüm espırıler fragmanda mevcuttur eminim

0|0
    0|0
  • hayır ama gidicem.

0|0
    0|0
  • cem yılmaz bu, boşa film yaptığı nerde görüldü, gora, arog bunları izleyen için tıraş yani, gidin eğlenceli ve komik :D

0|0
    0|0
  • Ben gittim, kaliteli film fakat bir tık kötü. Ama yinede güldüğüm sahneler oldu. :)

0|0
    0|0
  • Ben de aynı şekilde giden birini bekliyorum ama tanıdıklardan kimse gitmedi daha :) burada yorumları okurum artık

0|0
    0|0
    • gidenler yorum yapsa da öğrensek bişeyler boşa gitmesek ya :)

• Evet yorumlar kötü. Tek çare internet :)

• Gidip bosa paranizi harcamayin

0|0
    0|0
  • Süper bir film gülmekten öldüm. Kesin tavsiyemdir gidilsin.

0|0
    0|0
  • Fragmani normal geldi.

0|0
    0|0
  • Ben de girmedim ama yorumlar baya güzel gene. Tabi küfür de bol. Klasik Cem Yılmaz filmi. :)

0|0
    0|0
  • 15 dakika önce çıktım filmden. b*k .

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • pek güzel değildi önceki filmi pek yakında yanı o daha guzeldi bence

0|0
    0|0
  • ben gitmedim beğenmedim pek

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi bu ben gittim idare eder ama belki sen beğenirsin gel götirim seni sen karar ver :-)

0|0
    0|0
  • birlikte gidelim mi

0|0
    0|0
  • seni merak eden bir arkadaşımla gönderesim geldi :) biletler benden

0|0
    0|0
  • Fena değil ama sinemaya gidip izlemeye değmez.35 yaşında öğrencilik hayatı yaşamanda enteresan:)

0|0
    0|0
  • Herkesin sarılırken asla bırakmak istemediği bir kişi, bütün sokaklarını dolaşmak istediği bir şehir, ve yaşamak istediği bir film vardır.

0|0
    0|0
  • Gitme bence o adamin filmleri komik olmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gitmedim

0|0
    0|0
  • Ben gitmedim ama içime doğan şey, filmin sıkıcı olduğu yönünde :/:/

0|0
    0|0
  • adı ney filmin?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle berbat cem yılmazn en kötü filmi ! Bosa zaman kaybı 😠

0|0
    0|0
  • gittim sevmedim sinemada izlemeye değmez bence

0|0
    0|0
  • henüz gitmedim ama ilk fırsatta inşallah.

0|0
    0|0
  • Hangisi bir de son umut çıktı yeni

0|0
    0|0
    • ali baba ve 7 cüceler, son umut çıkalı bayağı oldu ya. tv8 bile yayınlandı

• Abim arkadaşlarıyla gitti ve beğenmedik dedi. Bende gitmemeye karar verdim

0|0
    0|0
    • hıııı sanırım ali baba ve 7 cüceler işi yatar

• Cem Yılmaz twitterdan sürekli filmi beğenenleri retweet yapıyor. iş o noktaya gelmiş

• Güzel degil

0|0
    0|0
    • bu ne ya hiç güzel diyen yok :)

• okumanın yaşı yoktur. illaki 20 yaşlarında mı başlamak gerekiyor okumaya?

• Yoo olabilir sadece farklı geldi

Yükleniyor...