Hitler'in Konuşma Provalarında Verdiği Pozlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Hitler'in Konuşma Provalarında Verdiği Pozlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

#HeilHitler !

#EinVolkEinReichEinFührer ! ! !

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Adolf Hitler'in 1920'li Yıllarda Kişisel Fotoğrafçısı Heinrich Hoffmann'ın Çektiği Konuşma Provalarında Verdiği Pozlar, 1957 Yılında Ölen Hoffmann'ın Arşivinden Derlenerek 'Hitler Was My Friend' (Hitler Benim Arkadaşımdı) Adlı Kitapta Bir Araya Getirildi.

Esen Kalın.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @CeyCess @NikotinKolik @TerazininHúznù @pilav_ustu_az_kuru_2

@adıyook @Anthemiss @Bordopanter @Geldedindegelmedikmi @ismiyook @LaLkiLaL @livni @minik_şirine @narin_narin @obsessively @zynpzeynep

• Heil Hitler!
    58% (7)92% (11)75% (18)Oy Ver
  • Ein Volk Ein Reich Ein Führer ! ! !
    42% (5)8% (1)25% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Hitler'in bilinçli olarak verdiği fakat sonraları aptalca bulunduğu için ortadan kaldırılan fotoğraflardır propagandası her daim başarılı olmuş Hitler'in fotoğrafçısı Henrich Hoffman bu yolla kadın seçmenin oylarında artış yaşanacağına inandığından asılmıştır denklanşöre, bir yerde haklıdır alman kadınlar üzerinde hatırı sayılır bir etkisi olmuştur Hitler'in =)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olursa olsun, kim ne derse desin karizmatik adam. Seviyorum ben bu adamı..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok etkileyici :)

1|2
    0|0
  • heil hitler

0|2
    0|0
  • Sevdiğim ender kişilerden biri ^^

0|2
    0|0
  • "Kendinizi dünya üzerinde hiç kimseyle karşılaştırmayın. Karşılaştırıyorsanız, kendinize hakaret ediyorsunuzdur." Sözü en sevdigim sozlerden biridir. Ben bu adama hayranim acikcasi kim ne derse desin.

1|1
    0|0
  • adamın paçalarından karizma akıyor bıyığını yeduğum :D

0|1
    0|0
  • Hitleri severim

0|2
    0|0
  • Hitler'i yaşarken görmek istedim. Çok büyük kitleleri konuşmasıyla etkileyebilen harika bir hitabeti olduğundan söz ediliyor. Jest ve mimikleri de buna dahil..

0|0
    0|0
  • Sayenizde #Hitleri de tanimis oluyoruz, hakkinda bilgi sahibi oluyoruz :)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tayyşpde onu aynen taklit ediyor..

0|0
    0|0
  • adamin dibidir kendisi her seyine hastayim

1|1
    0|0
  • Hey gidi Hitler Diyelim karizma adam

0|0
    0|0
  • 12 milyon insanin hayatina malolmus bir yaratiga benziyor.. fotograflari bile kan kokuyor... erdogan gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...