Beatbox'a başladım :)

Dışarda Bakıldığında Kimi zaman Rock'çı Metalci,Kimi Zaman da Popçu gibi Göründüğümü Düşünüyorum Ama İlgim Müziği Güzel olan Tüm şarkıları dinlerim benim için önemli olan müzik...Başta House gelir Edward Maya Hayranıyım...ve şimdide beatbox'a başladım

İlk deneyimim My humps'ın başı :) çok zewkli oluyor

Bu beatbox bi hariko dostuuum :D

Güncellemeler:
Ben Zaten Normal Bir şekilde yapıyorum acemi Değilim yani ben başlıcam derken konser vermeye başlıycam dedim :) boş zamanlarımda

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• basarilarinin devamini diliyoruz :D :D

0|1
    0|0
    • gece perisi geldi kaçın :D Teşekkür Ederim pericikm

• Not at all :D hakettin

Kızlar Ne Diyor 3

• aferim sana.:D

0|1
    0|0
  • aklıma bu çocuk geldi link

0|0
    0|0
  • 'Dışarda Bakıldığında Kimi zaman Rock'çı Metalci,Kimi Zaman da Popçu gibi Göründüğümü Düşünüyorum'

Halk arasında, özellikle de elit kesimde sana 'apaçi' deniyor :( Bir de cümledeki bütün kelimeler büyük harfle başlamaz. İlkokul terk misin nesin?

0|0
    0|0
    • Türk dili ve edebiyat öğretmeniysen bunu öğrencilerine sakla bu 1

Apaçinin ne olduğunu bilmiyorsan araştırıp öğrenemni tavsiye ederim en başta saçları dik yada jöleli falan olurlar ...bunu öğren yoksa bigün başka birine daha söylediğinde herkez benimki kadar umursamazlık yapmaz bu 2

Beni tanıyor gibi konuştun "deniyor derken ?

Kendine güveni olmayan çirkin kızsın yada sevgilisini aldatan bir kızsın :) hastala vista baby ;)

Ayrıca Kelimelerin Ben İstersem Büyük, istersem küçük harflar yazarım :D

• haha çok espiritüelsiniz hanfendi ya ne apaçiliğimi gördün söylermisin ? neren benziyor ya deli etme normal düz hafif uzun saçlı bir tarzım war anormal bişeyim yok

• apaçi değil insan :) senin olamadığın bir vaziyet :) ben seni herşeyimle ezerim şekerim anlıyo musun :) tırnağım olsan hadi yine iyisin fazla kasma .)

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...