ÖLMEDEN ÖNCE İZLENMESİ GEREKEN FİLMLER OKUNMASI GEREKEN KİTAPLAR VE DİNLENMESİ GEREKEN MÜZİKLER?

herkese merhaba arkadaslar biliyosunuz vize dönemindeyiz bugün ki sınavım olağan üstü gecti diğer sınavım ( son sınav ) üc gün sonra bu aksam kendimi ödüllendirmek istiyorum film ve müzik hemen deneyimlenecek ama kitabı almam bikac gün sürebilir :) sizin ÖLMEDEN ÖNCE İZLENMESİ GEREKEN FİLMLER OKUNMASI GEREKEN KİTAPLAR VE DİNLENMESİ GEREKEN MÜZİKLER listenizi merak ediyorum bakalım kimler fikir sunacak :) #herkese+1

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kitaplar : sherlock holmes
    filmler:
    -dhoom3
    -peekay
    -ghajini
    -3 idiots
    -sherlock holmes2
    -görevimiz tehlike serisi
    -yarının sınırında
    - azınlık raporu
    -oblivion
    -my name is khan
    Bu liste uzar :D:D sen bunlardan seç :D

0|1
    0|0
    • adamsın :D

• kitap sherlock holmes dedim ya :D
      müzikte flört-hala çok güzelsin, erkin koray-inan ki, ahmet kaya-kum gibi :)

• he pardon :) erkin koray ve ahmet kaya güzel secim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem action hemde komedi istiyorsan; Let's be cops filmini izle, aglamak istiyorsan The notebook izle eski bir ask filmi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Müzik olarak Sagopa Kajmer ve Hayko Cepkin. Film olarak Truman Show, Matrix.
    Okunacak kitap kuşkusuz Kuran Kerim..;)

1|1
    0|0
    • cok sükür Kur'an-ı Kerimi dört kere hatim ettim :) filmlere bakıcam ama müzik olarak daha nokta atısı olsaydı keske yani sago nun ya da hayko nun özellikle bir sarkısını söylesen?

• ne anlatıyor

• Ne anlattığı sürpriz olsun. Çok önemli mesaj veriyor. Onu izle, hayatın boyunca unutmazsın. Jim Carrey zaten başlı başına idol.

Yükleniyor...