Kitap yazacağım nasıl yapıcam bilmiyorum?

Fikrim ve hikayem var. Erkek arkadaşımdan ilham alarak yazmaya karar verdim. Ama nasıl yazılır nasıl detaylandırılır vs bilgi verir misiniz?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Kacinci ağızdan yazacagina ve nasil bir dil (igneleyici iyimser karamsar gizemli) kullanacagina karar ver.
    Sonra ana karakterleri girisi gelismeyi ve sonucu belirle. Bir catisma olmasi lazim. (Ic catisma da olur, ailevi de olur, rakip olabilir) giriste bunu fark eder ve cozmeye calisir. Gelismede cozmek icin cetrefilli islere girisir. Sonuc mutlu son. Bu senin kitabinin temeli
    Sonra dram komedi ve yan karakterleri kat. Karakter gecmisleri, aile yasantilari ve yapilari onemli. Yan hikayeler (story-line) kat onlarla ilgili. Ironi ya da forshadowing kullan (ingiliz edebiyatinda ogrendigimiz icin turkcesini bilmiyorum ama gelecege dair ip ucu vermek gibi bir sey) flashback de katabilirsin. Sorun olursa sor pls 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ay nolur vazgeç bir sen eksiksin yani yazcak kalemin olsa zaten yazardın çoktan bir de buraya sormuşsun

0|0
    1|0
    • Ne bu saldırı şimdi?

• @bisky önemli değil bisky teşekkür ederim desteğim için böyle cehaletler anlayamaz

• sus kız bisky orospusu

Yükleniyor...