16 kasım Ölmeyen sanatçı AHMET KAYA nın yıldönümü ne düşünüyorsunuz?

gelmiş geçmiş en iyi sanatçı öldükten sonra bile unutulmayan tek sanatçı

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ölmeyen sanatçı ne demek ya öldü işte

0|1
    0|2
    • şarkıları hala ölmedi ölmeyecekte

• Öf kes savunacak bir şeyin olmadığı için uzatmaya çalışıyosun tamam yazma daha

• kemiğe atlayan sensin minnoş

Erkekler Ne Diyor 5

• ahmet kayaymış benim vatana ihanet edenlerle işim olmaz Serok ahmet haha bize Ferdi Tayfur, Hakkı Bulut yeter.

1|2
    0|0
    • senin sanatçı dediklerine sokayım :D ahmet kayaya laf edebiliyorsan adamlığından şüphe ederim

• Bu ülke bizim olum asıl terk edecek sizlersizniz hepinizin sonu serok ahmet gibi olacak yaylan şimdi.

• yaylayacaz sizi hep beraber

• Terörist bir piçi anmak için hiç bir sebebim yok. Tek dinlediğim ahmet soyadı ŞAFAK olandır.

1|1
    0|0
    • piç olan sensin ahmet kayanın anası da belli babasıda vatanıda senin ne olduğun belli değil

• Anası bellide babası meçhul. Vatanıda Türk toprağı olmayan her yer olabilir. Kılcaldamarına soktumun k*rtü

• :Dd umrum dışı agshs

0|0
    0|0
  • UMRUMDA DEĞİL O GAVAAT OĞLU GAVAAAT

1|2
    0|0
    • laflarına dikkat et la dengesiz

• ihanet eden bir insandı o, ayrıca ayrımcı nesini sevelim ya. ben sesini de beğenmiyorum. boş insanlar dinliyor. Bize Sezen Aksu Kayahan yeter.

• aslan yattığı yerden belli olur derler sen kayahan serçe dinlemeye devam et azizim

• ölmediyse ölüm yıl dönümünü neden anıyorsunuz mezarında yatmasın

0|1
    0|0
    • senelerce ülke hasretiyle yaşayan zorluklar çeken tek sanaatçı ve öldükten sonra bile unutulmayan Tek ADAM olduğu için

• aahahaha skuk :D

• klavye erkeği seni

Yükleniyor...