Kitabın sayfasını karıştır ve ilk gördüğün cümleyi yaz?

Kitabın sayfasını karıştır ve ilk gördüğün cümleyi yaz?

Güncellemeler:
benim ilk gördüğüm cümle; "Daenerys Targaryen, Pentos'un surlarının ardındaki geniş arazide, korkutucu ve barbarca bir ihtişamla Khal Drogo ile evlendi."

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• "Burada I yine acisal momentum kuantum sayisidir." :)) Ne kadar aydinlatici, degil mi? :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yani herkes kendi hayatının ve hayallerinin içinde yaşayacak. Sadece hayalleri olmayanlar başkaları adına hayal kurar

2|1
    0|0
  • M. ö 2. yüzyılda roma imparatorlugunda yaşamış olan cato de agricultura adlı eserinde iyi bir turşu kurmak için gereken en önemli şeyin bir salamura oldugunu ve salamuranın yeterli tuzluluga ulastıgını anlamak için de salamuraya bir yumurta bırakıldıgında yüzdüğünü görmek gerektiğini yazıyor.

1|0
    0|0
  • Bazı bir rüzgar gibi eser ayrılık yeri giden sevgilinin ardından... (Işıklar kapalıydı bende tam o anda calan şarkının sözünü attım)

1|0
    0|0
  • Atmosferde termodinamik kararsızlık orta enlemlerde sadece yaz aylarında gözlemlenir

1|0
    0|0
  • Sonra bir nefeste cikiverdi o dimdik yokusu

1|0
    0|0
  • w azalmaya devaam ettikçe bir öncekine benzer bir yol izler. Allah mekaniğin belasını versin ya

2|0
    0|0
  • nutuk 182... ATATÜRK..

efendıler... yabancıların ıstanbulda saldırıları arttırarark nazır veya mebuslardan bazılarını tutuklamaya baslayabıleceklerını kestırıp karşılık olmak uzere anadoluda bulunan yabancı subayların tuuklanmasına karar verdım..

0|0
    0|0
  • cümle çok uzundu vaz geçtim :D

1|0
    0|0
  • mangalarda sayılır mı?

1|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Anne diye atıldı Nubby,
    ''Bana yardım ette adamı yüz üstü yatıralım''.

0|0
    0|0
  • Kapıyı çaldı ve...
    Devamı gelsinmi :D

0|0
    0|0
  • ne kitabı la

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• daha fazla bakamadı ve gözlerini hayata kapadı

1|0
    0|0
  • Kuzgun, - kim susarsa kurtulmustur diye öttü

1|0
    0|0
  • Kitaplarımın hepsi memlekette kaldı ama 😔

1|0
    0|0
  • Dominik iç çekti. Buluşmalı mıydı buluşmamalı mıydı?

1|0
    0|0
  • Heyecan ile sertleşen göğüs uçları, dışarıya çıkmak istercesine bluzunu zorluyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...