Hayatın içinden yardım gerek?

Öncelikle herkese merhaba.. Gerçekten kendimi tanımaya başladığımdan beri fotomodellik ya da oyunculuk gibi düşüncelerim hayallerim vardı. Bu konuda önerileriniz neler? Bir ajansa başvurmak? İstanbul'da yaşıyorum hangi ajanslara güvenebilirim?

Güncellemeler:
Yardım lütfen?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor çünkü çoğu ajans kayıt amaçlı kandırıyor seni para alıp kayıt yaptırıp bırakıyorlar güvenilir seni bu yolda ilerletecek bir ajans bulman zor bir de İstanbul gibi büyük bir yerdeysen tiyatyoya git orda oyunculuğa azda olsa adım atarsın ilerledikten sonra onlar seni bir yere yönlendiriyorlar bildiğim kadarıyla benimde bir zamanlar vardı forumları doldurmustum günde en az 5-6 ajans arayıp çağırıyorlardı Bursa'dayız haliyle gitmedim sorduğumda çoğusu kabul edildiniz kayıt için gelin başvurun dedi bir tanesi reklam içinde çağırdı karşılığında 10 binlira veriyordu gitmedim o yolların sonunun olmadığın öğrendiğimden beri vazgeçtim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir ajansa güvenemezsin. Patron kucağına oturmadan o işte yükselen hatta işe girebilen hiç kimse yoktur :( :'(

http://i.hizliresim.com/MWBzE1.gif

0|0
    1|0
    • Bence oyle dusunmemek lazım insan kendii bildikten sonra gerekirse

• Kişi kendini bilsin bilsinde o alemler öyle alemler değil işte

• Kesinlikle doğru söylemiş arkadaş. çok nadir düze çıkabilen var o piyasada.

• Family ajansti galiba basvur hemen cagiriyolar. 150 tl kayit yaptiriyosun fotografini cekiyolar daha arayip sormuyolar 😊

0|0
    0|0
    • Evet para isteyen ajanslar zaten belli başına kendini belli eder

• Var evet ama bunlar cidden ünlü ajanslar internetten basvuru bile yapilmiyor

• Onun icinde sermaye lazim :)

• En iyisi hangisi bilmiyorum ama iyi bir ajans a başvur ki bir an önce seni keşfetsinler

0|0
    0|0
  • tanıdık veya aracı olmadan böyle işlere girişmemelisin en prestijli ajanslar bile mutlaka karşılıksız seni yüceltmezler

0|0
    0|0
    • Şans belkide bilemem

• gençliğin verdiği hevesle gazlama kendini bence 18 yaşındayken bende oyuncu olacaktım herşey tamam sözleşme getirdiler destan yazmışlar altınada 40 binliracık masraf eklemişler uzak dur

• bşver o işleri bence

0|0
    0|0
  • Guven kismi sana kalmis arastir derim bir miktar ucret isterler vsvs

0|0
    0|0
    • Ücret isteyen ajanslara basvurmayin diyolar ama bilmiyorum

• Bende bilmiyorum ama bazilar gercekten igrec tekliflerde de buluna biliyor

• Guzel ajans bulursan bizide çağır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...