Hayatınızda hangi ünlü şahsiyetleri örnek alıyorsunuz ?

Merak ediyorum idolünüz kim ? neden onun gibi olmak istiyorsunuz ?

Güncellemeler:
arkadaşlar nedenlerini de yazarsak sevinecem

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Nikola Tesla dünyadaki bilim ve teknoloji yapısını tam anlamıyla 'kökünden' değiştirebilecek birçok 'kullanılan ve kullanılmayan' deneye/buluşa da imza atmasından dolayı

0|1
    0|1
  • benim adamım micheal faraday:):) elektrikle ilgili çalışmaları var:)

0|2
    0|0
    • elektrikle ilgelniyorsun yani genelde kızların bi elektrik sevdası var tabi

• :D evet anlamıyormusum hatta sen anlatırken aklımdan serdar ortaçtan hiç işim olmaz hiç işim olmaz olmaz olmaz şarkısı geçti :)

• işini bilmiyorsun demek ki:):)

• kimseyi örnek almam.en fazla beğenir takdir ederim.

0|1
    0|1
  • aynaya baktığımda karşımda gördüğümü örnek alırım ben :

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Scott Adkins. link link link sporcu kişiliği.

0|1
    0|0
  • Annelerimiz en çok örnek alınacak kişilerdir yemin ediyorum.Ben onun kadar fedekar birisini görmedim.

0|2
    0|0
  • Muhammed Ali'nin yaşamı her zaman dikkatimi çekmiştir.

1|2
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan 'dır örnek aldığım kişi

1|1
    0|0
    • Çünkü kendisi gerçekten adam gibi adam mütevazi ,karakterli, yerine göre hareket eden ,merhametli ,iyi niyetli,dindar,ahlaklı işte bu yüzden

• General Patton ve Adolf Hitler.. ikisi de otoriteyi ve gücü iyi temsil etmiş ve kullanmışlardır.. ikisi de total disiplin anlayışı uygulamıştır..

0|1
    0|2
    • tartışmak gibi olmasın ama sanırım cani kişiliğini örnek almıyorsundur adolfun

• çok fazla değil.adolf belki o şekilde meşhur oldu ve herkes ilk planda o şekilde görüyor ama, esasında çok sağlam fikir ve düşüncelerden teşekküldür adolf

• William Wallace.Zaten onun gibiyim.Yürek sonradan olmaz,doğuştan olur.

0|1
    0|0
  • Sagopa Kajmer idol ama örnek değil :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...